24.09.2026 00:00 China ATP Hangzhou 2026

Zhizhen Zhang - Chak Lam Coleman Wong Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Zhizhen Zhang kontra Chak Lam Coleman Wong odbędzie się o 00:00 dnia 24.09.2026.

Zhizhen Zhang
Chak Lam Coleman Wong

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Zhizhen Zhang vs Chak Lam Coleman Wong wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Away" z typem na "Zhizhen Zhang" po kursie +143, który wybrało 1 z 1 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Away
Zhizhen Zhang
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Zhizhen Zhang - Chak Lam Coleman Wong według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, Wilhelmine (zajmujący pozycję 1727 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 14.3 zysku, stawiając 10 na Zhizhen Zhang (+143) w zakładzie Home Away.

Wilhelmine
Wilhelmine
Ranking: 1727/1646
Zysk: -6608.89
Home Away
+143 for Zhizhen Zhang
10/10
Szacowany zysk 14.30

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Zhizhen Zhang - Chak Lam Coleman Wong według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, Wilhelmine (z -7.09% yieldu) gra o 14.3 stawiając 10 na Zhizhen Zhang (+143) w zakładzie Home Away.

Wilhelmine
Wilhelmine
Ranking: 937/1646
Yield: -7.09%
Home Away
+143 for Zhizhen Zhang
10/10
Szacowany zysk 14.30

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Zhizhen Zhang - Chak Lam Coleman Wong w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! Wilhelmine, ze wskaźnikiem ODI na poziomie -8449.89 stawia 10 po kursach +143 na Zhizhen Zhang w zakładzie Home Away. Taki typ może zapewnić 14.3 profitu.

Wilhelmine
Wilhelmine
Ranking: 1725/1646
ODI: -8449.89
Home Away
+143 for Zhizhen Zhang
10/10
Szacowany zysk 14.30

Obstaw najlepsze typy na Zhizhen Zhang - Chak Lam Coleman Wong według AI

Jaki wynik Zhizhen Zhang - Chak Lam Coleman Wong przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Zhizhen Zhang w zakładzie Home Away, po kursie +143, przy stawce 10 od Wilhelmine.

Home Away
+143 for Zhizhen Zhang
10/10
Szacowany zysk 14.30

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Zhizhen Zhang kontra Chak Lam Coleman Wong. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana Zhizhen Zhang (po kursie +143). Natomiast zwycięstwo Chak Lam Coleman Wong (-172) wskazało 0% typerów.

1 100%
2 0%

Zhizhen Zhang vs Chak Lam Coleman Wong Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski +143 na Zhizhen Zhang (Home Away)
Graj odpowiedzialnie