22.09.2026 13:00 Sweden SHL 2026/2027

Timra IK - Orebro HK Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Timra IK kontra Orebro HK odbędzie się o 13:00 dnia 22.09.2026.

Timra IK
Timra IK
Örebro HK
Orebro HK

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Timra IK vs Orebro HK wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Draw No Bet" z typem na "Timra IK" po kursie -196, który wybrało 2 z 2 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Draw No Bet
Timra IK
100%
2 z 2 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Timra IK - Orebro HK według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, pierwszymax (zajmujący pozycję 774 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 5.1 zysku, stawiając 10 na Timra IK (-196) w zakładzie Draw No Bet. Natomiast abreujg78 (zajmujący pozycję 1728), typuje po kursie -196 na Timra IK (Draw No Bet) stawiając 10, by uzyskać profit w wysokości 5.1.

pierwszymax
Ranking: 774/1646
Zysk: -8.79
Draw No Bet
-196 for Timra IK
10/10
Szacowany zysk 5.10
abreujg78
abreujg78
Ranking: 1728/1646
Zysk: -24721.9
Draw No Bet
-196 for Timra IK
10/10
Szacowany zysk 5.10

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Timra IK - Orebro HK według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, pierwszymax (z -5.08% yieldu) gra o 5.1 stawiając 10 na Timra IK (-196) w zakładzie Draw No Bet. Jest też abreujg78 z -18.7% yieldu. Jego typ po stawce 10 przewidujący rezultat Timra IK po kursie (-196) w zakładzie Draw No Bet. Przewidywany profit to 5.1.

pierwszymax
Ranking: 823/1646
Yield: -5.08%
Draw No Bet
-196 for Timra IK
10/10
Szacowany zysk 5.10
abreujg78
abreujg78
Ranking: 1251/1646
Yield: -18.7%
Draw No Bet
-196 for Timra IK
10/10
Szacowany zysk 5.10

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Timra IK - Orebro HK w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! pierwszymax, ze wskaźnikiem ODI na poziomie -0.19 stawia 10 po kursach -196 na Timra IK w zakładzie Draw No Bet. Taki typ może zapewnić 5.1 profitu. abreujg78 (ODI: -27901.4) typuje aby zyskać 5.1 profitu, stawiając 10 na Timra IK (-196) w zakładzie Draw No Bet.

pierwszymax
Ranking: 1043/1646
ODI: -0.19
Draw No Bet
-196 for Timra IK
10/10
Szacowany zysk 5.10
abreujg78
abreujg78
Ranking: 1726/1646
ODI: -27901.4
Draw No Bet
-196 for Timra IK
10/10
Szacowany zysk 5.10

Obstaw najlepsze typy na Timra IK - Orebro HK według AI

Jaki wynik Timra IK - Orebro HK przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Timra IK w zakładzie Draw No Bet, po kursie -196, przy stawce 10 od pierwszymax. Typ na Timra IK (-196) w zakładzie Draw No Bet o stawce 10 od abreujg78 to kolejny faworyt AI.

Draw No Bet
-196 for Timra IK
10/10
Szacowany zysk 5.10
Draw No Bet
-196 for Timra IK
10/10
Szacowany zysk 5.10

Timra IK vs Orebro HK Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -196 na Timra IK (Draw No Bet)
Graj odpowiedzialnie