22.09.2026 16:20 United States ATP Challenger San Diego 2 2026

Tristan Boyer - Spencer Johnson Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Tristan Boyer kontra Spencer Johnson odbędzie się o 16:20 dnia 22.09.2026.

Tristan Boyer
Spencer Johnson

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Tristan Boyer vs Spencer Johnson wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Away" z typem na "Tristan Boyer" po kursie -108, który wybrało 1 z 1 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Away
Tristan Boyer
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Tristan Boyer - Spencer Johnson według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, Robass (zajmujący pozycję 509 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 5.58 zysku, stawiając 6 na Tristan Boyer (-108) w zakładzie Home Away.

Robass
Robass
Ranking: 509/1645
Zysk: 1.22
Home Away
-108 for Tristan Boyer
6/10
Szacowany zysk 5.58

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Tristan Boyer - Spencer Johnson według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, Robass (z 0.12% yieldu) gra o 5.58 stawiając 6 na Tristan Boyer (-108) w zakładzie Home Away.

Robass
Robass
Ranking: 537/1645
Yield: 0.12%
Home Away
-108 for Tristan Boyer
6/10
Szacowany zysk 5.58

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Tristan Boyer - Spencer Johnson w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! Robass, ze wskaźnikiem ODI na poziomie -1.79 stawia 6 po kursach -108 na Tristan Boyer w zakładzie Home Away. Taki typ może zapewnić 5.58 profitu.

Robass
Robass
Ranking: 1334/1645
ODI: -1.79
Home Away
-108 for Tristan Boyer
6/10
Szacowany zysk 5.58

Obstaw najlepsze typy na Tristan Boyer - Spencer Johnson według AI

Jaki wynik Tristan Boyer - Spencer Johnson przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Tristan Boyer w zakładzie Home Away, po kursie -108, przy stawce 6 od Robass.

Home Away
-108 for Tristan Boyer
6/10
Szacowany zysk 5.58

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Tristan Boyer kontra Spencer Johnson. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana Tristan Boyer (po kursie -108). Natomiast zwycięstwo Spencer Johnson (-116) wskazało 0% typerów.

1 100%
2 0%

Tristan Boyer vs Spencer Johnson Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -108 na Tristan Boyer (Home Away)
Graj odpowiedzialnie