02.07.2026 21:40 United States MLB 2026

Seattle Mariners - Los Angeles Angels Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Seattle Mariners kontra Los Angeles Angels odbędzie się o 21:40 dnia 02.07.2026.

Seattle Mariners
Seattle Mariners
Los Angeles Angels

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Seattle Mariners vs Los Angeles Angels wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Asian Handicap (-1.5)" z typem na "Seattle Mariners (-1.5), money back on draw" po kursie +105, który wybrało 1 z 1 użytkowników. Inny popularny zakład to "Home Away" na "Los Angeles Angels" po kursie +179, wskazany przez 100% użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Over/Under 7.5
Under
100%
1 z 1 typerów
Asian Handicap (-1.5)
Seattle Mariners (-1.5), money back on draw
100%
1 z 1 typerów
Home Away
Los Angeles Angels
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Seattle Mariners - Los Angeles Angels według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, Vitoria (zajmujący pozycję 1804 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 8.7 zysku, stawiając 10 na Under (-115) w zakładzie Over/Under 7.5. Natomiast Nomed8 (zajmujący pozycję 1934), typuje po kursie +105 na Seattle Mariners (-1.5), money back on draw (Asian Handicap (-1.5)) stawiając 10, by uzyskać profit w wysokości 10.5. Trzeci najskuteczniejszy typer pod względem profitu (2013 w tym sezonie), viveiron gra o 17.9, stawiając 10 po kursie +179 na Los Angeles Angels w zakładzie Home Away.

Vitoria
Vitoria
Ranking: 1804/1809
Zysk: -157.06
Over/Under 7.5
-115 for Under
10/10
Szacowany zysk 8.70
Nomed8
Ranking: 1934/1809
Zysk: -280.28
Asian Handicap (-1.5)
+105 for Seattle Mariners (-1.5), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 10.50
viveiron
viveiron
Ranking: 2013/1809
Zysk: -546.06
Home Away
+179 for Los Angeles Angels
10/10
Szacowany zysk 17.90

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Seattle Mariners - Los Angeles Angels według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, Vitoria (z -3.7% yieldu) gra o 8.7 stawiając 10 na Under (-115) w zakładzie Over/Under 7.5. Jest też viveiron z -10.16% yieldu. Jego typ po stawce 10 przewidujący rezultat Los Angeles Angels po kursie (+179) w zakładzie Home Away. Przewidywany profit to 17.9. Nomed8 (-12.34% yield) typuje po kursie +105 na Seattle Mariners (-1.5), money back on draw w zakładzie Asian Handicap (-1.5). Stawia 10 co może dać 10.5 profitu w razie wygranej.

Vitoria
Vitoria
Ranking: 821/1809
Yield: -3.7%
Over/Under 7.5
-115 for Under
10/10
Szacowany zysk 8.70
viveiron
viveiron
Ranking: 1106/1809
Yield: -10.16%
Home Away
+179 for Los Angeles Angels
10/10
Szacowany zysk 17.90
Nomed8
Ranking: 1191/1809
Yield: -12.34%
Asian Handicap (-1.5)
+105 for Seattle Mariners (-1.5), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 10.50

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Seattle Mariners - Los Angeles Angels w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! Vitoria, ze wskaźnikiem ODI na poziomie 1.28 stawia 10 po kursach -115 na Under w zakładzie Over/Under 7.5. Taki typ może zapewnić 8.7 profitu. viveiron (ODI: -2.69) typuje aby zyskać 17.9 profitu, stawiając 10 na Los Angeles Angels (+179) w zakładzie Home Away. Trzeci typer w ogólnym rankingu ODI: -5.26), Nomed8, wybrał Asian Handicap (-1.5) po stawce 10 przy kursach w wysokości +105 na Seattle Mariners (-1.5), money back on draw, potencjalny profit wynosi 10.5.

Vitoria
Vitoria
Ranking: 423/1809
ODI: 1.28
Over/Under 7.5
-115 for Under
10/10
Szacowany zysk 8.70
viveiron
viveiron
Ranking: 1678/1809
ODI: -2.69
Home Away
+179 for Los Angeles Angels
10/10
Szacowany zysk 17.90
Nomed8
Ranking: 1763/1809
ODI: -5.26
Asian Handicap (-1.5)
+105 for Seattle Mariners (-1.5), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 10.50

Obstaw najlepsze typy na Seattle Mariners - Los Angeles Angels według AI

Jaki wynik Seattle Mariners - Los Angeles Angels przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Under w zakładzie Over/Under 7.5, po kursie -115, przy stawce 10 od Vitoria. Typ na Seattle Mariners (-1.5), money back on draw (+105) w zakładzie Asian Handicap (-1.5) o stawce 10 od Nomed8 to kolejny faworyt AI. Trzeci najbliższy wygranej zakład według algorytmu to Los Angeles Angels w zakładzie Home Away, na który viveiron stawia 10 po kursie +179.

Over/Under 7.5
-115 for Under
10/10
Szacowany zysk 8.70
Asian Handicap (-1.5)
+105 for Seattle Mariners (-1.5), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 10.50
Home Away
+179 for Los Angeles Angels
10/10
Szacowany zysk 17.90

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Seattle Mariners kontra Los Angeles Angels. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana Los Angeles Angels (po kursie +179). Zwycięstwo drużyny Seattle Mariners (-208) zebrało 0% głosów.

1 0%
2 100%

Seattle Mariners vs Los Angeles Angels Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -115 na Under (Over/Under 7.5)
Typ 2:
Kurs bukmacherski +105 na Seattle Mariners (-1.5), money back on draw (Asian Handicap (-1.5))
Graj odpowiedzialnie