02.07.2026 10:00 Kazakhstan Premier League 2026

Kairat Ałmaty - FK Okżetpes Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Kairat Ałmaty kontra FK Okżetpes odbędzie się o 10:00 dnia 02.07.2026.

Kairat Almaty
Kairat Ałmaty
FC Okzhetpes
FK Okżetpes

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Kairat Ałmaty vs FK Okżetpes wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Draw Away" z typem na "Kairat Ałmaty" po kursie -2500, który wybrało 1 z 1 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Draw Away
Kairat Ałmaty
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Kairat Ałmaty - FK Okżetpes według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, Wilhelmine (zajmujący pozycję 2035 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 0.4 zysku, stawiając 10 na Kairat Ałmaty (-2500) w zakładzie Home Draw Away.

Wilhelmine
Wilhelmine
Ranking: 2035/1809
Zysk: -964.76
Home Draw Away
-2500 for Kairat Ałmaty
10/10
Szacowany zysk 0.40

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Kairat Ałmaty - FK Okżetpes według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, Wilhelmine (z -4.63% yieldu) gra o 0.4 stawiając 10 na Kairat Ałmaty (-2500) w zakładzie Home Draw Away.

Wilhelmine
Wilhelmine
Ranking: 864/1809
Yield: -4.63%
Home Draw Away
-2500 for Kairat Ałmaty
10/10
Szacowany zysk 0.40

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Kairat Ałmaty - FK Okżetpes w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! Wilhelmine, ze wskaźnikiem ODI na poziomie -184.1 stawia 10 po kursach -2500 na Kairat Ałmaty w zakładzie Home Draw Away. Taki typ może zapewnić 0.4 profitu.

Wilhelmine
Wilhelmine
Ranking: 2040/1809
ODI: -184.1
Home Draw Away
-2500 for Kairat Ałmaty
10/10
Szacowany zysk 0.40

Obstaw najlepsze typy na Kairat Ałmaty - FK Okżetpes według AI

Jaki wynik Kairat Ałmaty - FK Okżetpes przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Kairat Ałmaty w zakładzie Home Draw Away, po kursie -2500, przy stawce 10 od Wilhelmine.

Home Draw Away
-2500 for Kairat Ałmaty
10/10
Szacowany zysk 0.40

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Kairat Ałmaty kontra FK Okżetpes. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana Kairat Ałmaty (po kursie -2500). Natomiast zwycięstwo FK Okżetpes wskazało 0% typerów, a 0% wytypowało remis.

1 100%
X 0%
2 0%

Kairat Ałmaty vs FK Okżetpes Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -2500 na Kairat Ałmaty (Home Draw Away)
Graj odpowiedzialnie