02.07.2026 13:00 Morocco Botola Pro 2025/2026

Union Sportive de Touarga - Ittihad Riadhi de Tanger Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Union Sportive de Touarga kontra Ittihad Riadhi de Tanger odbędzie się o 13:00 dnia 02.07.2026.

Union Sportive de Touarga
Union Sportive de Touarga
Ittihad Riadhi de Tanger
Ittihad Riadhi de Tanger

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Union Sportive de Touarga vs Ittihad Riadhi de Tanger wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Asian Handicap (-0.5)" z typem na "Ittihad Riadhi de Tanger (+0.5), money back on draw" po kursie -115, który wybrało 1 z 1 użytkowników. Inny popularny zakład to "Asian Handicap (-0.25)" na "Union Sportive de Touarga (-0.25), money back on draw" po kursie -141, wskazany przez 100% użytkowników. Trzeci najpopularniejszy zakład to "Draw No Bet" na "Ittihad Riadhi de Tanger" po kursie +158, co zostało w skazane przez 1 z 1 typerów (100%).

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Draw Away
Draw
55%
6 z 11 typerów
Over/Under 2.5
Under
100%
2 z 2 typerów
Correct Score
0:2
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Union Sportive de Touarga - Ittihad Riadhi de Tanger według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, Vinciamo (zajmujący pozycję 12 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 9.7 zysku, stawiając 10 na Union Sportive de Touarga (-103) w zakładzie Home Draw Away. Natomiast Value Spread (zajmujący pozycję 14), typuje po kursie -141 na Union Sportive de Touarga (-0.25), money back on draw (Asian Handicap (-0.25)) stawiając 10, by uzyskać profit w wysokości 7.1. Trzeci najskuteczniejszy typer pod względem profitu (52 w tym sezonie), TipsterChrist87 gra o 17.12, stawiając 8 po kursie +214 na Draw w zakładzie Home Draw Away.

Vinciamo
Vinciamo
Ranking: 12/1806
Zysk: 209.27
Home Draw Away
-103 for Union Sportive de Touarga
10/10
Szacowany zysk 9.70
Value Spread
Value Spread
Ranking: 14/1806
Zysk: 187.37
Asian Handicap (-0.25)
-141 for Union Sportive de Touarga (-0.25), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 7.10
TipsterChrist87
TipsterChrist87
Ranking: 52/1806
Zysk: 104.9
Home Draw Away
+214 for Draw
8/10
Szacowany zysk 17.12
FutBach
FutBach
Ranking: 1105/1806
Zysk: -14.28
Draw No Bet
+158 for Ittihad Riadhi de Tanger
4/10
Szacowany zysk 6.32
Yossarian
Yossarian
Ranking: 1324/1806
Zysk: -31.89
Home Draw Away
+214 for Draw
8/10
Szacowany zysk 17.12
1 2 3

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Union Sportive de Touarga - Ittihad Riadhi de Tanger według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, Value Spread (z 12.29% yieldu) gra o 7.1 stawiając 10 na Union Sportive de Touarga (-0.25), money back on draw (-141) w zakładzie Asian Handicap (-0.25). Jest też Vinciamo z 5.87% yieldu. Jego typ po stawce 10 przewidujący rezultat Union Sportive de Touarga po kursie (-103) w zakładzie Home Draw Away. Przewidywany profit to 9.7. TipsterChrist87 (1.93% yield) typuje po kursie +214 na Draw w zakładzie Home Draw Away. Stawia 8 co może dać 17.12 profitu w razie wygranej.

Value Spread
Value Spread
Ranking: 390/1806
Yield: 12.29%
Asian Handicap (-0.25)
-141 for Union Sportive de Touarga (-0.25), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 7.10
Vinciamo
Vinciamo
Ranking: 486/1806
Yield: 5.87%
Home Draw Away
-103 for Union Sportive de Touarga
10/10
Szacowany zysk 9.70
TipsterChrist87
TipsterChrist87
Ranking: 606/1806
Yield: 1.93%
Home Draw Away
+214 for Draw
8/10
Szacowany zysk 17.12
FutBach
FutBach
Ranking: 689/1806
Yield: -0.56%
Draw No Bet
+158 for Ittihad Riadhi de Tanger
4/10
Szacowany zysk 6.32
Villo06
Villo06
Ranking: 698/1806
Yield: -0.89%
Home Draw Away
+190 for Draw
10/10
Szacowany zysk 19.00
1 2 3

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Union Sportive de Touarga - Ittihad Riadhi de Tanger w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! Redhead, ze wskaźnikiem ODI na poziomie 217.44 stawia 2 po kursach +1995 na 0:2 w zakładzie Correct Score. Taki typ może zapewnić 39.9 profitu. FutBach (ODI: 14.24) typuje aby zyskać 6.32 profitu, stawiając 4 na Ittihad Riadhi de Tanger (+158) w zakładzie Draw No Bet. Trzeci typer w ogólnym rankingu ODI: 13.22), TipsterChrist87, wybrał Home Draw Away po stawce 8 przy kursach w wysokości +214 na Draw, potencjalny profit wynosi 17.12.

Redhead
Redhead
Ranking: 19/1806
ODI: 217.44
Correct Score
+1995 for 0:2
2/10
Szacowany zysk 39.90
FutBach
FutBach
Ranking: 154/1806
ODI: 14.24
Draw No Bet
+158 for Ittihad Riadhi de Tanger
4/10
Szacowany zysk 6.32
TipsterChrist87
TipsterChrist87
Ranking: 162/1806
ODI: 13.22
Home Draw Away
+214 for Draw
8/10
Szacowany zysk 17.12
Value Spread
Value Spread
Ranking: 243/1806
ODI: 5.92
Asian Handicap (-0.25)
-141 for Union Sportive de Touarga (-0.25), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 7.10
Lisbeth S.
Lisbeth S.
Ranking: 348/1806
ODI: 2.27
Over/Under 2.5
-161 for Under
10/10
Szacowany zysk 6.20
1 2 3

Obstaw najlepsze typy na Union Sportive de Touarga - Ittihad Riadhi de Tanger według AI

Jaki wynik Union Sportive de Touarga - Ittihad Riadhi de Tanger przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Union Sportive de Touarga w zakładzie Home Draw Away, po kursie -103, przy stawce 10 od Vinciamo. Typ na Union Sportive de Touarga (-0.25), money back on draw (-141) w zakładzie Asian Handicap (-0.25) o stawce 10 od Value Spread to kolejny faworyt AI. Trzeci najbliższy wygranej zakład według algorytmu to Draw w zakładzie Home Draw Away, na który TipsterChrist87 stawia 8 po kursie +214.

Home Draw Away
-103 for Union Sportive de Touarga
10/10
Szacowany zysk 9.70
Asian Handicap (-0.25)
-141 for Union Sportive de Touarga (-0.25), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 7.10
Home Draw Away
+214 for Draw
8/10
Szacowany zysk 17.12
Draw No Bet
+158 for Ittihad Riadhi de Tanger
4/10
Szacowany zysk 6.32
Home Draw Away
+214 for Draw
8/10
Szacowany zysk 17.12
1 2 3

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Union Sportive de Touarga kontra Ittihad Riadhi de Tanger. Najpopularniejszym typem z 55% głosów jest remis (po kursie +165). Wygrana Union Sportive de Touarga (-103) zebrała 36% głosów. Zwycięstwo Ittihad Riadhi de Tanger (+114) wytypowało 9% użytkowników.

1 36%
X 55%
2 9%
Typ:
Kurs bukmacherski +1995 na Union Sportive de Touarga 0:2 Ittihad Riadhi de Tanger

Union Sportive de Touarga vs Ittihad Riadhi de Tanger Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -103 na Union Sportive de Touarga (Home Draw Away)
Typ 2:
Kurs bukmacherski -161 na Under (Over/Under 2.5)
Graj odpowiedzialnie