02.07.2026 09:30 United Kingdom Wimbledon 2026

James Duckworth - Flavio Cobolli Typy Bukmacherskie i Przewidywania

James Duckworth kontra Flavio Cobolli odbędzie się o 09:30 dnia 02.07.2026.

James Duckworth
Flavio Cobolli

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na James Duckworth vs Flavio Cobolli wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Away" z typem na "James Duckworth" po kursie +261, który wybrało 3 z 4 użytkowników. Inny popularny zakład to "Game Asian Handicap (4.5)" na "Flavio Cobolli (-4.5)" po kursie +103, wskazany przez 100% użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Away
James Duckworth
75%
3 z 4 typerów
Over/Under 42.5
Under
100%
1 z 1 typerów
Game Asian Handicap (4.5)
Flavio Cobolli (-4.5)
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na James Duckworth - Flavio Cobolli według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, NicosJB (zajmujący pozycję 176 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 5.1 zysku, stawiając 10 na Under (-196) w zakładzie Over/Under 42.5. Natomiast ivailobg (zajmujący pozycję 1634), typuje po kursie +219 na James Duckworth (Home Away) stawiając 8, by uzyskać profit w wysokości 17.52. Trzeci najskuteczniejszy typer pod względem profitu (1941 w tym sezonie), Bodia2705 gra o 3.4, stawiając 10 po kursie -294 na Flavio Cobolli w zakładzie Home Away.

NicosJB
NicosJB
Ranking: 176/1806
Zysk: 35.44
Over/Under 42.5
-196 for Under
10/10
Szacowany zysk 5.10
ivailobg
ivailobg
Ranking: 1634/1806
Zysk: -85.52
Home Away
+219 for James Duckworth
8/10
Szacowany zysk 17.52
Bodia2705
Bodia2705
Ranking: 1941/1806
Zysk: -293.24
Home Away
-294 for Flavio Cobolli
10/10
Szacowany zysk 3.40
MarcelWKS
MarcelWKS
Ranking: 1953/1806
Zysk: -310.94
Home Away
+261 for James Duckworth
7/10
Szacowany zysk 18.27
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Ranking: 1963/1806
Zysk: -331.99
Home Away
+257 for James Duckworth
3/10
Szacowany zysk 7.71
1 2

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na James Duckworth - Flavio Cobolli według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, NicosJB (z 2.02% yieldu) gra o 5.1 stawiając 10 na Under (-196) w zakładzie Over/Under 42.5. Jest też Bodia2705 z -5.28% yieldu. Jego typ po stawce 10 przewidujący rezultat Flavio Cobolli po kursie (-294) w zakładzie Home Away. Przewidywany profit to 3.4. ivailobg (-6.31% yield) typuje po kursie +219 na James Duckworth w zakładzie Home Away. Stawia 8 co może dać 17.52 profitu w razie wygranej.

NicosJB
NicosJB
Ranking: 603/1806
Yield: 2.02%
Over/Under 42.5
-196 for Under
10/10
Szacowany zysk 5.10
Bodia2705
Bodia2705
Ranking: 894/1806
Yield: -5.28%
Home Away
-294 for Flavio Cobolli
10/10
Szacowany zysk 3.40
ivailobg
ivailobg
Ranking: 940/1806
Yield: -6.31%
Home Away
+219 for James Duckworth
8/10
Szacowany zysk 17.52
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Ranking: 957/1806
Yield: -6.63%
Home Away
+257 for James Duckworth
3/10
Szacowany zysk 7.71
MarcelWKS
MarcelWKS
Ranking: 1050/1806
Yield: -8.84%
Home Away
+261 for James Duckworth
7/10
Szacowany zysk 18.27
1 2

Typy bukmacherskie JohnnyBet na James Duckworth - Flavio Cobolli w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! NicosJB, ze wskaźnikiem ODI na poziomie 0.39 stawia 10 po kursach -196 na Under w zakładzie Over/Under 42.5. Taki typ może zapewnić 5.1 profitu. ivailobg (ODI: -4.47) typuje aby zyskać 17.52 profitu, stawiając 8 na James Duckworth (+219) w zakładzie Home Away. Trzeci typer w ogólnym rankingu ODI: -7.67), MarcelWKS, wybrał Home Away po stawce 7 przy kursach w wysokości +261 na James Duckworth, potencjalny profit wynosi 18.27.

NicosJB
NicosJB
Ranking: 599/1806
ODI: 0.39
Over/Under 42.5
-196 for Under
10/10
Szacowany zysk 5.10
ivailobg
ivailobg
Ranking: 1743/1806
ODI: -4.47
Home Away
+219 for James Duckworth
8/10
Szacowany zysk 17.52
MarcelWKS
MarcelWKS
Ranking: 1790/1806
ODI: -7.67
Home Away
+261 for James Duckworth
7/10
Szacowany zysk 18.27
Bodia2705
Bodia2705
Ranking: 1823/1806
ODI: -10.37
Home Away
-294 for Flavio Cobolli
10/10
Szacowany zysk 3.40
Lider75
Lider75
Ranking: 1860/1806
ODI: -15.81
Game Asian Handicap (4.5)
+103 for Flavio Cobolli (-4.5)
10/10
Szacowany zysk 10.30
1 2

Obstaw najlepsze typy na James Duckworth - Flavio Cobolli według AI

Jaki wynik James Duckworth - Flavio Cobolli przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Under w zakładzie Over/Under 42.5, po kursie -196, przy stawce 10 od NicosJB. Typ na James Duckworth (+219) w zakładzie Home Away o stawce 8 od ivailobg to kolejny faworyt AI. Trzeci najbliższy wygranej zakład według algorytmu to Flavio Cobolli w zakładzie Home Away, na który Bodia2705 stawia 10 po kursie -294.

Over/Under 42.5
-196 for Under
10/10
Szacowany zysk 5.10
Home Away
+219 for James Duckworth
8/10
Szacowany zysk 17.52
Home Away
-294 for Flavio Cobolli
10/10
Szacowany zysk 3.40
Home Away
+261 for James Duckworth
7/10
Szacowany zysk 18.27
Home Away
+257 for James Duckworth
3/10
Szacowany zysk 7.71
1 2

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie James Duckworth kontra Flavio Cobolli. Najpopularniejszym typem z 75% głosów jest wygrana James Duckworth (po kursie +261). Natomiast zwycięstwo Flavio Cobolli (-294) wskazało 25% typerów.

1 75%
2 25%

James Duckworth vs Flavio Cobolli Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -196 na Under (Over/Under 42.5)
Typ 2:
Kurs bukmacherski +219 na James Duckworth (Home Away)
Typ 3:
Kurs bukmacherski +103 na Flavio Cobolli (-4.5) (Game Asian Handicap (4.5))
Graj odpowiedzialnie