26.09.2026 22:30 United States MLS 2026

Los Angeles Galaxy - Colorado Rapids Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Los Angeles Galaxy kontra Colorado Rapids odbędzie się o 22:30 dnia 26.09.2026.

Los Angeles Galaxy
Los Angeles Galaxy
Colorado Rapids
Colorado Rapids

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Los Angeles Galaxy vs Colorado Rapids wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Draw Away" z typem na "Los Angeles Galaxy" po kursie +112, który wybrało 1 z 1 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Draw Away
Los Angeles Galaxy
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Los Angeles Galaxy - Colorado Rapids według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, Juri777 (zajmujący pozycję 1406 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 11.2 zysku, stawiając 10 na Los Angeles Galaxy (+112) w zakładzie Home Draw Away.

Juri777
Juri777
Ranking: 1406/1646
Zysk: -167.36
Home Draw Away
+112 for Los Angeles Galaxy
10/10
Szacowany zysk 11.20

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Los Angeles Galaxy - Colorado Rapids według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, Juri777 (z -1.21% yieldu) gra o 11.2 stawiając 10 na Los Angeles Galaxy (+112) w zakładzie Home Draw Away.

Juri777
Juri777
Ranking: 586/1646
Yield: -1.21%
Home Draw Away
+112 for Los Angeles Galaxy
10/10
Szacowany zysk 11.20

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Los Angeles Galaxy - Colorado Rapids w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! Juri777, ze wskaźnikiem ODI na poziomie -232.5 stawia 10 po kursach +112 na Los Angeles Galaxy w zakładzie Home Draw Away. Taki typ może zapewnić 11.2 profitu.

Juri777
Juri777
Ranking: 1689/1646
ODI: -232.5
Home Draw Away
+112 for Los Angeles Galaxy
10/10
Szacowany zysk 11.20

Obstaw najlepsze typy na Los Angeles Galaxy - Colorado Rapids według AI

Jaki wynik Los Angeles Galaxy - Colorado Rapids przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Los Angeles Galaxy w zakładzie Home Draw Away, po kursie +112, przy stawce 10 od Juri777.

Home Draw Away
+112 for Los Angeles Galaxy
10/10
Szacowany zysk 11.20

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Los Angeles Galaxy kontra Colorado Rapids. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana Los Angeles Galaxy (po kursie +112). Natomiast zwycięstwo Colorado Rapids (+190) wskazało 0% typerów, a 0% wytypowało remis (+223).

1 100%
X 0%
2 0%

Los Angeles Galaxy vs Colorado Rapids Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski +112 na Los Angeles Galaxy (Home Draw Away)
Graj odpowiedzialnie