23.09.2026 12:00 United States USL Championship 2026

Birmingham Legion FC - Brooklyn FC Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Birmingham Legion FC kontra Brooklyn FC odbędzie się o 12:00 dnia 23.09.2026.

Birmingham Legion FC
Birmingham Legion FC
Brooklyn FC

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Birmingham Legion FC vs Brooklyn FC wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Draw Away" z typem na "Birmingham Legion FC" po kursie -135, który wybrało 1 z 1 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Draw Away
Birmingham Legion FC
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Birmingham Legion FC - Brooklyn FC według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, supcio (zajmujący pozycję 1703 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 7.4 zysku, stawiając 10 na Birmingham Legion FC (-135) w zakładzie Home Draw Away.

supcio
supcio
Ranking: 1703/1646
Zysk: -1477.6
Home Draw Away
-135 for Birmingham Legion FC
10/10
Szacowany zysk 7.40

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Birmingham Legion FC - Brooklyn FC według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, supcio (z -5.6% yieldu) gra o 7.4 stawiając 10 na Birmingham Legion FC (-135) w zakładzie Home Draw Away.

supcio
supcio
Ranking: 853/1646
Yield: -5.6%
Home Draw Away
-135 for Birmingham Legion FC
10/10
Szacowany zysk 7.40

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Birmingham Legion FC - Brooklyn FC w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! supcio, ze wskaźnikiem ODI na poziomie -1301.85 stawia 10 po kursach -135 na Birmingham Legion FC w zakładzie Home Draw Away. Taki typ może zapewnić 7.4 profitu.

supcio
supcio
Ranking: 1717/1646
ODI: -1301.85
Home Draw Away
-135 for Birmingham Legion FC
10/10
Szacowany zysk 7.40

Obstaw najlepsze typy na Birmingham Legion FC - Brooklyn FC według AI

Jaki wynik Birmingham Legion FC - Brooklyn FC przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Birmingham Legion FC w zakładzie Home Draw Away, po kursie -135, przy stawce 10 od supcio.

Home Draw Away
-135 for Birmingham Legion FC
10/10
Szacowany zysk 7.40

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Birmingham Legion FC kontra Brooklyn FC. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana Birmingham Legion FC (po kursie -135). Natomiast zwycięstwo Brooklyn FC (+295) wskazało 0% typerów, a 0% wytypowało remis (+285).

1 100%
X 0%
2 0%

Birmingham Legion FC vs Brooklyn FC Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -135 na Birmingham Legion FC (Home Draw Away)
Graj odpowiedzialnie