31.07.2026 09:15 Uzbekistan Pro League 2026

Jayxun - Bukhoro Davlat Universiteti Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Jayxun kontra Bukhoro Davlat Universiteti odbędzie się o 09:15 dnia 31.07.2026.

Jayxun
Bukhoro Davlat Universiteti

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Jayxun vs Bukhoro Davlat Universiteti wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Asian Handicap (-2.5)" z typem na "Jayxun (-2.5), money back on draw" po kursie +678, który wybrało 2 z 2 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Asian Handicap (-2.5)
Jayxun (-2.5), money back on draw
100%
2 z 2 typerów
Over/Under 5.5
Over
100%
1 z 1 typerów
Over/Under 4
Over
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Jayxun - Bukhoro Davlat Universiteti według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, Pacific BC (zajmujący pozycję 11 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 40.68 zysku, stawiając 6 na Jayxun (-2.5), money back on draw (+678) w zakładzie Asian Handicap (-2.5). Natomiast Atletico Ottawa (zajmujący pozycję 24), typuje po kursie +678 na Jayxun (-2.5), money back on draw (Asian Handicap (-2.5)) stawiając 6, by uzyskać profit w wysokości 40.68. Trzeci najskuteczniejszy typer pod względem profitu (171 w tym sezonie), Iniesta8 gra o 2.8, stawiając 10 po kursie -357 na Over w zakładzie Over/Under 1.5.

Pacific BC
Ranking: 11/2052
Zysk: 224.93
Asian Handicap (-2.5)
+678 for Jayxun (-2.5), money back on draw
6/10
Szacowany zysk 40.68
Pacific BC
Ranking: 11/2052
Zysk: 224.93
Over/Under 4
+433 for Over
6/10
Szacowany zysk 25.98
Atletico Ottawa
Ranking: 24/2052
Zysk: 161.18
Asian Handicap (-2.5)
+678 for Jayxun (-2.5), money back on draw
6/10
Szacowany zysk 40.68
Atletico Ottawa
Ranking: 24/2052
Zysk: 161.18
Over/Under 5.5
+1168 for Over
4/10
Szacowany zysk 46.72
Iniesta8
Iniesta8
Ranking: 171/2052
Zysk: 28.7
Over/Under 1.5
-357 for Over
10/10
Szacowany zysk 2.80
1 2

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Jayxun - Bukhoro Davlat Universiteti według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, Pacific BC (z 13.12% yieldu) gra o 40.68 stawiając 6 na Jayxun (-2.5), money back on draw (+678) w zakładzie Asian Handicap (-2.5). Jest też Atletico Ottawa z 9.28% yieldu. Jego typ po stawce 6 przewidujący rezultat Jayxun (-2.5), money back on draw po kursie (+678) w zakładzie Asian Handicap (-2.5). Przewidywany profit to 40.68. Iniesta8 (2.06% yield) typuje po kursie -357 na Over w zakładzie Over/Under 1.5. Stawia 10 co może dać 2.8 profitu w razie wygranej.

Pacific BC
Ranking: 418/2052
Yield: 13.12%
Asian Handicap (-2.5)
+678 for Jayxun (-2.5), money back on draw
6/10
Szacowany zysk 40.68
Pacific BC
Ranking: 418/2052
Yield: 13.12%
Over/Under 4
+433 for Over
6/10
Szacowany zysk 25.98
Atletico Ottawa
Ranking: 459/2052
Yield: 9.28%
Asian Handicap (-2.5)
+678 for Jayxun (-2.5), money back on draw
6/10
Szacowany zysk 40.68
Atletico Ottawa
Ranking: 459/2052
Yield: 9.28%
Over/Under 5.5
+1168 for Over
4/10
Szacowany zysk 46.72
Iniesta8
Iniesta8
Ranking: 604/2052
Yield: 2.06%
Over/Under 1.5
-357 for Over
10/10
Szacowany zysk 2.80
1 2

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Jayxun - Bukhoro Davlat Universiteti w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! Atletico Ottawa, ze wskaźnikiem ODI na poziomie 25.97 stawia 6 po kursach +678 na Jayxun (-2.5), money back on draw w zakładzie Asian Handicap (-2.5). Taki typ może zapewnić 40.68 profitu. dansofia (ODI: 23.55) typuje aby zyskać 18.4 profitu, stawiając 10 na Over (+184) w zakładzie Over/Under 1.5, 1st Half. Trzeci typer w ogólnym rankingu ODI: 15.79), Pacific BC, wybrał Asian Handicap (-2.5) po stawce 6 przy kursach w wysokości +678 na Jayxun (-2.5), money back on draw, potencjalny profit wynosi 40.68.

Atletico Ottawa
Ranking: 149/2052
ODI: 25.97
Asian Handicap (-2.5)
+678 for Jayxun (-2.5), money back on draw
6/10
Szacowany zysk 40.68
Atletico Ottawa
Ranking: 149/2052
ODI: 25.97
Over/Under 5.5
+1168 for Over
4/10
Szacowany zysk 46.72
dansofia
dansofia
Ranking: 161/2052
ODI: 23.55
Over/Under 1.5, 1st Half
+184 for Over
10/10
Szacowany zysk 18.40
Pacific BC
Ranking: 205/2052
ODI: 15.79
Asian Handicap (-2.5)
+678 for Jayxun (-2.5), money back on draw
6/10
Szacowany zysk 40.68
Pacific BC
Ranking: 205/2052
ODI: 15.79
Over/Under 4
+433 for Over
6/10
Szacowany zysk 25.98
1 2

Obstaw najlepsze typy na Jayxun - Bukhoro Davlat Universiteti według AI

Jaki wynik Jayxun - Bukhoro Davlat Universiteti przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Over w zakładzie Over/Under 1.5, po kursie -357, przy stawce 10 od Iniesta8. Typ na Jayxun (-2.5), money back on draw (+678) w zakładzie Asian Handicap (-2.5) o stawce 6 od Pacific BC to kolejny faworyt AI. Trzeci najbliższy wygranej zakład według algorytmu to Jayxun (-2.5), money back on draw w zakładzie Asian Handicap (-2.5), na który Atletico Ottawa stawia 6 po kursie +678.

Over/Under 1.5
-357 for Over
10/10
Szacowany zysk 2.80
Asian Handicap (-2.5)
+678 for Jayxun (-2.5), money back on draw
6/10
Szacowany zysk 40.68
Over/Under 4
+433 for Over
6/10
Szacowany zysk 25.98
Asian Handicap (-2.5)
+678 for Jayxun (-2.5), money back on draw
6/10
Szacowany zysk 40.68
Over/Under 5.5
+1168 for Over
4/10
Szacowany zysk 46.72
1 2
Typ:
Kurs bukmacherski +760 na Jayxun 2:1 Bukhoro Davlat Universiteti

Jayxun vs Bukhoro Davlat Universiteti Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski +678 na Jayxun (-2.5), money back on draw (Asian Handicap (-2.5))
Typ 2:
Kurs bukmacherski +433 na Over (Over/Under 4)
Graj odpowiedzialnie