31.07.2026 12:00 Poland 1. Division 2026/2027

ŁKS Łódź - Polonia Bytom Typy Bukmacherskie i Przewidywania

ŁKS Łódź kontra Polonia Bytom odbędzie się o 12:00 dnia 31.07.2026.

LKS Lodz
ŁKS Łódź
Polonia Bytom
Polonia Bytom

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na ŁKS Łódź vs Polonia Bytom wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Draw Away" z typem na "ŁKS Łódź" po kursie -156, który wybrało 1 z 1 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Draw Away
ŁKS Łódź
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na ŁKS Łódź - Polonia Bytom według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, romek07 (zajmujący pozycję 1350 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 4.48 zysku, stawiając 7 na ŁKS Łódź (-156) w zakładzie Home Draw Away.

romek07
Ranking: 1350/2046
Zysk: -26.37
Home Draw Away
-156 for ŁKS Łódź
7/10
Szacowany zysk 4.48

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na ŁKS Łódź - Polonia Bytom według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, romek07 (z -22.35% yieldu) gra o 4.48 stawiając 7 na ŁKS Łódź (-156) w zakładzie Home Draw Away.

romek07
Ranking: 1495/2046
Yield: -22.35%
Home Draw Away
-156 for ŁKS Łódź
7/10
Szacowany zysk 4.48

Typy bukmacherskie JohnnyBet na ŁKS Łódź - Polonia Bytom w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! romek07, ze wskaźnikiem ODI na poziomie -0.42 stawia 7 po kursach -156 na ŁKS Łódź w zakładzie Home Draw Away. Taki typ może zapewnić 4.48 profitu.

romek07
Ranking: 1595/2046
ODI: -0.42
Home Draw Away
-156 for ŁKS Łódź
7/10
Szacowany zysk 4.48

Obstaw najlepsze typy na ŁKS Łódź - Polonia Bytom według AI

Jaki wynik ŁKS Łódź - Polonia Bytom przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na ŁKS Łódź w zakładzie Home Draw Away, po kursie -156, przy stawce 7 od romek07.

Home Draw Away
-156 for ŁKS Łódź
7/10
Szacowany zysk 4.48

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie ŁKS Łódź kontra Polonia Bytom. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana ŁKS Łódź (po kursie -156). Natomiast zwycięstwo Polonia Bytom (+352) wskazało 0% typerów, a 0% wytypowało remis (+295).

1 100%
X 0%
2 0%

ŁKS Łódź vs Polonia Bytom Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -156 na ŁKS Łódź (Home Draw Away)
Graj odpowiedzialnie