29.08.2026 09:30 Germany Bundesliga 2026/2027

FSV Mainz - SC Paderborn 07 Typy Bukmacherskie i Przewidywania

FSV Mainz kontra SC Paderborn 07 odbędzie się o 09:30 dnia 29.08.2026.

1. FSV Mainz 05
FSV Mainz
SC Paderborn 07
SC Paderborn 07

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na FSV Mainz vs SC Paderborn 07 wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Draw Away" z typem na "FSV Mainz" po kursie -1667, który wybrało 1 z 1 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Draw Away
FSV Mainz
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na FSV Mainz - SC Paderborn 07 według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, Adam679 (zajmujący pozycję 975 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 0.6 zysku, stawiając 10 na FSV Mainz (-1667) w zakładzie Home Draw Away.

Adam679
Adam679
Ranking: 975/1823
Zysk: -10.0
Home Draw Away
-1667 for FSV Mainz
10/10
Szacowany zysk 0.60

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na FSV Mainz - SC Paderborn 07 według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, Adam679 (z -50.0% yieldu) gra o 0.6 stawiając 10 na FSV Mainz (-1667) w zakładzie Home Draw Away.

Adam679
Adam679
Ranking: 1725/1823
Yield: -50.0%
Home Draw Away
-1667 for FSV Mainz
10/10
Szacowany zysk 0.60

Typy bukmacherskie JohnnyBet na FSV Mainz - SC Paderborn 07 w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! Adam679, ze wskaźnikiem ODI na poziomie -0.16 stawia 10 po kursach -1667 na FSV Mainz w zakładzie Home Draw Away. Taki typ może zapewnić 0.6 profitu.

Adam679
Adam679
Ranking: 1267/1823
ODI: -0.16
Home Draw Away
-1667 for FSV Mainz
10/10
Szacowany zysk 0.60

Obstaw najlepsze typy na FSV Mainz - SC Paderborn 07 według AI

Jaki wynik FSV Mainz - SC Paderborn 07 przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na FSV Mainz w zakładzie Home Draw Away, po kursie -1667, przy stawce 10 od Adam679.

Home Draw Away
-1667 for FSV Mainz
10/10
Szacowany zysk 0.60

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie FSV Mainz kontra SC Paderborn 07. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana FSV Mainz (po kursie -1667). Natomiast zwycięstwo SC Paderborn 07 wskazało 0% typerów, a 0% wytypowało remis.

1 100%
X 0%
2 0%

FSV Mainz vs SC Paderborn 07 Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -1667 na FSV Mainz (Home Draw Away)
Graj odpowiedzialnie