20.10.2026 14:00 • France • LNB Elite 2 2026/2027

Hyeres-Toulon - STB Le Havre Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Hyeres-Toulon kontra STB Le Havre odbędzie się o 14:00 dnia 20.10.2026.

Hyeres-Toulon
—
STB Le Havre

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Hyeres-Toulon vs STB Le Havre wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Away" z typem na "Hyeres-Toulon" po kursie -333, który wybrało 1 z 2 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Away
Hyeres-Toulon
50%
1 z 2 typerów
Over/Under 169.5
Over
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Hyeres-Toulon - STB Le Havre według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, faro2013 (zajmujący pozycję 2004 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 18.24 zysku, stawiając 8 na STB Le Havre (+228) w zakładzie Home Away. Natomiast mich81 (zajmujący pozycję 2009), typuje po kursie -333 na Hyeres-Toulon (Home Away) stawiając 10, by uzyskać profit w wysokości 3.0.

faro2013
faro2013
Ranking: 2004/1920
Zysk: -3672.4
Home Away
+228 for STB Le Havre
8/10
Szacowany zysk 18.24
faro2013
faro2013
Ranking: 2004/1920
Zysk: -3672.4
Over/Under 169.5
-115 for Over
10/10
Szacowany zysk 8.70
mich81
mich81
Ranking: 2009/1920
Zysk: -4721.19
Home Away
-333 for Hyeres-Toulon
10/10
Szacowany zysk 3.00

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Hyeres-Toulon - STB Le Havre według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, faro2013 (z -3.86% yieldu) gra o 18.24 stawiając 8 na STB Le Havre (+228) w zakładzie Home Away. Jest też mich81 z -4.46% yieldu. Jego typ po stawce 10 przewidujący rezultat Hyeres-Toulon po kursie (-333) w zakładzie Home Away. Przewidywany profit to 3.0.

faro2013
faro2013
Ranking: 906/1920
Yield: -3.86%
Home Away
+228 for STB Le Havre
8/10
Szacowany zysk 18.24
faro2013
faro2013
Ranking: 906/1920
Yield: -3.86%
Over/Under 169.5
-115 for Over
10/10
Szacowany zysk 8.70
mich81
mich81
Ranking: 950/1920
Yield: -4.46%
Home Away
-333 for Hyeres-Toulon
10/10
Szacowany zysk 3.00

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Hyeres-Toulon - STB Le Havre w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! mich81, ze wskaźnikiem ODI na poziomie 440.47 stawia 10 po kursach -333 na Hyeres-Toulon w zakładzie Home Away. Taki typ może zapewnić 3.0 profitu. faro2013 (ODI: -1695.69) typuje aby zyskać 18.24 profitu, stawiając 8 na STB Le Havre (+228) w zakładzie Home Away.

mich81
mich81
Ranking: 22/1920
ODI: 440.47
Home Away
-333 for Hyeres-Toulon
10/10
Szacowany zysk 3.00
faro2013
faro2013
Ranking: 1995/1920
ODI: -1695.69
Home Away
+228 for STB Le Havre
8/10
Szacowany zysk 18.24
faro2013
faro2013
Ranking: 1995/1920
ODI: -1695.69
Over/Under 169.5
-115 for Over
10/10
Szacowany zysk 8.70

Obstaw najlepsze typy na Hyeres-Toulon - STB Le Havre według AI

Jaki wynik Hyeres-Toulon - STB Le Havre przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na STB Le Havre w zakładzie Home Away, po kursie +228, przy stawce 8 od faro2013. Typ na Hyeres-Toulon (-333) w zakładzie Home Away o stawce 10 od mich81 to kolejny faworyt AI.

Home Away
+228 for STB Le Havre
8/10
Szacowany zysk 18.24
Over/Under 169.5
-115 for Over
10/10
Szacowany zysk 8.70
Home Away
-333 for Hyeres-Toulon
10/10
Szacowany zysk 3.00

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Hyeres-Toulon kontra STB Le Havre. Najpopularniejszym typem z 50% głosów jest wygrana Hyeres-Toulon (po kursie -333). Natomiast zwycięstwo STB Le Havre (+228) wskazało 50% typerów.

1 50%
2 50%

Hyeres-Toulon vs STB Le Havre Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski +228 na STB Le Havre (Home Away)
Typ 2:
Kurs bukmacherski -115 na Over (Over/Under 169.5)
Graj odpowiedzialnie