24.10.2026 09:30 • Germany • Bundesliga 2026/2027

RB Lipsk - SV Elversberg Typy Bukmacherskie i Przewidywania

RB Lipsk kontra SV Elversberg odbędzie się o 09:30 dnia 24.10.2026.

RB Leipzig
RB Lipsk
—
SV Elversberg
SV Elversberg

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na RB Lipsk vs SV Elversberg wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Draw Away" z typem na "RB Lipsk" po kursie -256, który wybrało 1 z 1 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Draw Away
RB Lipsk
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na RB Lipsk - SV Elversberg według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, Hani Tbaishat 8 (zajmujący pozycję 1677 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 3.9 zysku, stawiając 10 na RB Lipsk (-256) w zakładzie Home Draw Away.

Hani Tbaishat 8
Hani Tbaishat 8
Ranking: 1677/1910
Zysk: -199.84
Home Draw Away
-256 for RB Lipsk
10/10
Szacowany zysk 3.90

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na RB Lipsk - SV Elversberg według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, Hani Tbaishat 8 (z -5.45% yieldu) gra o 3.9 stawiając 10 na RB Lipsk (-256) w zakładzie Home Draw Away.

Hani Tbaishat 8
Hani Tbaishat 8
Ranking: 1005/1910
Yield: -5.45%
Home Draw Away
-256 for RB Lipsk
10/10
Szacowany zysk 3.90

Typy bukmacherskie JohnnyBet na RB Lipsk - SV Elversberg w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! Hani Tbaishat 8, ze wskaźnikiem ODI na poziomie -32.46 stawia 10 po kursach -256 na RB Lipsk w zakładzie Home Draw Away. Taki typ może zapewnić 3.9 profitu.

Hani Tbaishat 8
Hani Tbaishat 8
Ranking: 1866/1910
ODI: -32.46
Home Draw Away
-256 for RB Lipsk
10/10
Szacowany zysk 3.90

Obstaw najlepsze typy na RB Lipsk - SV Elversberg według AI

Jaki wynik RB Lipsk - SV Elversberg przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na RB Lipsk w zakładzie Home Draw Away, po kursie -256, przy stawce 10 od Hani Tbaishat 8.

Home Draw Away
-256 for RB Lipsk
10/10
Szacowany zysk 3.90

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie RB Lipsk kontra SV Elversberg. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana RB Lipsk (po kursie -256). Natomiast zwycięstwo SV Elversberg (+551) wskazało 0% typerów, a 0% wytypowało remis (+428).

1 100%
X 0%
2 0%

RB Lipsk vs SV Elversberg Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -256 na RB Lipsk (Home Draw Away)
Graj odpowiedzialnie