20.10.2026 16:30 • Colombia • Primera B 2026

Atletico Cali FC - Deportes Quindio Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Atletico Cali FC kontra Deportes Quindio odbędzie się o 16:30 dnia 20.10.2026.

Atletico Cali F.C.
Atletico Cali FC
—
Deportes Quindio
Deportes Quindio

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Atletico Cali FC vs Deportes Quindio wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Draw Away" z typem na "Deportes Quindio" po kursie -111, który wybrało 1 z 1 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Draw Away
Deportes Quindio
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Atletico Cali FC - Deportes Quindio według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, IvanchoX (zajmujący pozycję 1842 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 9.0 zysku, stawiając 10 na Deportes Quindio (-111) w zakładzie Home Draw Away.

IvanchoX
IvanchoX
Ranking: 1842/1917
Zysk: -443.11
Home Draw Away
-111 for Deportes Quindio
10/10
Szacowany zysk 9.00

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Atletico Cali FC - Deportes Quindio według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, IvanchoX (z -3.28% yieldu) gra o 9.0 stawiając 10 na Deportes Quindio (-111) w zakładzie Home Draw Away.

IvanchoX
IvanchoX
Ranking: 863/1917
Yield: -3.28%
Home Draw Away
-111 for Deportes Quindio
10/10
Szacowany zysk 9.00

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Atletico Cali FC - Deportes Quindio w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! IvanchoX , ze wskaźnikiem ODI na poziomie -36.59 stawia 10 po kursach -111 na Deportes Quindio w zakładzie Home Draw Away. Taki typ może zapewnić 9.0 profitu.

IvanchoX
IvanchoX
Ranking: 1880/1917
ODI: -36.59
Home Draw Away
-111 for Deportes Quindio
10/10
Szacowany zysk 9.00

Obstaw najlepsze typy na Atletico Cali FC - Deportes Quindio według AI

Jaki wynik Atletico Cali FC - Deportes Quindio przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Deportes Quindio w zakładzie Home Draw Away, po kursie -111, przy stawce 10 od IvanchoX .

Home Draw Away
-111 for Deportes Quindio
10/10
Szacowany zysk 9.00

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Atletico Cali FC kontra Deportes Quindio. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana Deportes Quindio (po kursie -111). Zwycięstwo drużyny Atletico Cali FC (+409) zebrało 0% głosów, przy 0% głosów na remis (+242).

1 0%
X 0%
2 100%

Atletico Cali FC vs Deportes Quindio Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -111 na Deportes Quindio (Home Draw Away)
Graj odpowiedzialnie