22.10.2026 12:45 • Europe • Europa League 2026/2027

Union St.-Gilloise - Hapoel Beer Szewa Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Union St.-Gilloise kontra Hapoel Beer Szewa odbędzie się o 12:45 dnia 22.10.2026.

Union St.-Gilloise
Union St.-Gilloise
—
Hapoel Beer-Sheva
Hapoel Beer Szewa

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Union St.-Gilloise vs Hapoel Beer Szewa wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Draw Away" z typem na "Hapoel Beer Szewa" po kursie +779, który wybrało 1 z 1 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Draw Away
Hapoel Beer Szewa
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Union St.-Gilloise - Hapoel Beer Szewa według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, aphrodite (zajmujący pozycję 2000 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 46.74 zysku, stawiając 6 na Hapoel Beer Szewa (+779) w zakładzie Home Draw Away.

aphrodite
aphrodite
Ranking: 2000/1913
Zysk: -5025.09
Home Draw Away
+779 for Hapoel Beer Szewa
6/10
Szacowany zysk 46.74

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Union St.-Gilloise - Hapoel Beer Szewa według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, aphrodite (z -6.69% yieldu) gra o 46.74 stawiając 6 na Hapoel Beer Szewa (+779) w zakładzie Home Draw Away.

aphrodite
aphrodite
Ranking: 1091/1913
Yield: -6.69%
Home Draw Away
+779 for Hapoel Beer Szewa
6/10
Szacowany zysk 46.74

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Union St.-Gilloise - Hapoel Beer Szewa w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! aphrodite, ze wskaźnikiem ODI na poziomie -4246.94 stawia 6 po kursach +779 na Hapoel Beer Szewa w zakładzie Home Draw Away. Taki typ może zapewnić 46.74 profitu.

aphrodite
aphrodite
Ranking: 1994/1913
ODI: -4246.94
Home Draw Away
+779 for Hapoel Beer Szewa
6/10
Szacowany zysk 46.74

Obstaw najlepsze typy na Union St.-Gilloise - Hapoel Beer Szewa według AI

Jaki wynik Union St.-Gilloise - Hapoel Beer Szewa przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Hapoel Beer Szewa w zakładzie Home Draw Away, po kursie +779, przy stawce 6 od aphrodite.

Home Draw Away
+779 for Hapoel Beer Szewa
6/10
Szacowany zysk 46.74

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Union St.-Gilloise kontra Hapoel Beer Szewa. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana Hapoel Beer Szewa (po kursie +779). Zwycięstwo drużyny Union St.-Gilloise (-345) zebrało 0% głosów, przy 0% głosów na remis (+475).

1 0%
X 0%
2 100%

Union St.-Gilloise vs Hapoel Beer Szewa Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski +779 na Hapoel Beer Szewa (Home Draw Away)
Graj odpowiedzialnie