24.09.2026 04:00 World ODI Series 2025/2026

Republika Południowej Afryki - Australia Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Republika Południowej Afryki kontra Australia odbędzie się o 04:00 dnia 24.09.2026.

Republika Południowej Afryki
Australia
Australia

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Republika Południowej Afryki vs Australia wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Away" z typem na "Australia" po kursie -145, który wybrało 1 z 1 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Away
Australia
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Republika Południowej Afryki - Australia według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, DaBigBadWolf (zajmujący pozycję 1674 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 6.9 zysku, stawiając 10 na Australia (-145) w zakładzie Home Away.

DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Ranking: 1674/1648
Zysk: -799.12
Home Away
-145 for Australia
10/10
Szacowany zysk 6.90

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Republika Południowej Afryki - Australia według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, DaBigBadWolf (z -2.73% yieldu) gra o 6.9 stawiając 10 na Australia (-145) w zakładzie Home Away.

DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Ranking: 677/1648
Yield: -2.73%
Home Away
-145 for Australia
10/10
Szacowany zysk 6.90

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Republika Południowej Afryki - Australia w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! DaBigBadWolf, ze wskaźnikiem ODI na poziomie -6.86 stawia 10 po kursach -145 na Australia w zakładzie Home Away. Taki typ może zapewnić 6.9 profitu.

DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Ranking: 1496/1648
ODI: -6.86
Home Away
-145 for Australia
10/10
Szacowany zysk 6.90

Obstaw najlepsze typy na Republika Południowej Afryki - Australia według AI

Jaki wynik Republika Południowej Afryki - Australia przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Australia w zakładzie Home Away, po kursie -145, przy stawce 10 od DaBigBadWolf.

Home Away
-145 for Australia
10/10
Szacowany zysk 6.90

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Republika Południowej Afryki kontra Australia. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana Australia (po kursie -145). Zwycięstwo drużyny Republika Południowej Afryki (+124) zebrało 0% głosów.

1 0%
2 100%

Republika Południowej Afryki vs Australia Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -145 na Australia (Home Away)
Graj odpowiedzialnie