24.09.2026 03:00 World Friendly International Matches 2026

Papua-Nowa Gwinea - Nowa Kaledonia Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Papua-Nowa Gwinea kontra Nowa Kaledonia odbędzie się o 03:00 dnia 24.09.2026.

Papua New Guinea
Papua-Nowa Gwinea
Nowa Kaledonia

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Papua-Nowa Gwinea vs Nowa Kaledonia wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Draw Away" z typem na "Papua-Nowa Gwinea" po kursie -192, który wybrało 1 z 1 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Draw Away
Papua-Nowa Gwinea
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Papua-Nowa Gwinea - Nowa Kaledonia według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, Slojo (zajmujący pozycję 75 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 2.08 zysku, stawiając 4 na Papua-Nowa Gwinea (-192) w zakładzie Home Draw Away.

Slojo
Slojo
Ranking: 75/1653
Zysk: 81.63
Home Draw Away
-192 for Papua-Nowa Gwinea
4/10
Szacowany zysk 2.08

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Papua-Nowa Gwinea - Nowa Kaledonia według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, Slojo (z 0.5% yieldu) gra o 2.08 stawiając 4 na Papua-Nowa Gwinea (-192) w zakładzie Home Draw Away.

Slojo
Slojo
Ranking: 527/1653
Yield: 0.5%
Home Draw Away
-192 for Papua-Nowa Gwinea
4/10
Szacowany zysk 2.08

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Papua-Nowa Gwinea - Nowa Kaledonia w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! Slojo, ze wskaźnikiem ODI na poziomie -6.37 stawia 4 po kursach -192 na Papua-Nowa Gwinea w zakładzie Home Draw Away. Taki typ może zapewnić 2.08 profitu.

Slojo
Slojo
Ranking: 1485/1653
ODI: -6.37
Home Draw Away
-192 for Papua-Nowa Gwinea
4/10
Szacowany zysk 2.08

Obstaw najlepsze typy na Papua-Nowa Gwinea - Nowa Kaledonia według AI

Jaki wynik Papua-Nowa Gwinea - Nowa Kaledonia przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Papua-Nowa Gwinea w zakładzie Home Draw Away, po kursie -192, przy stawce 4 od Slojo.

Home Draw Away
-192 for Papua-Nowa Gwinea
4/10
Szacowany zysk 2.08

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Papua-Nowa Gwinea kontra Nowa Kaledonia. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana Papua-Nowa Gwinea (po kursie -192). Natomiast zwycięstwo Nowa Kaledonia (+105) wskazało 0% typerów, a 0% wytypowało remis.

1 100%
X 0%
2 0%

Papua-Nowa Gwinea vs Nowa Kaledonia Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -192 na Papua-Nowa Gwinea (Home Draw Away)
Graj odpowiedzialnie