25.08.2026 15:00 Bolivia Division Profesional 2026

GV Club Deportivo San Jose de Oruro - Oriente Petrolero Typy Bukmacherskie i Przewidywania

GV Club Deportivo San Jose de Oruro kontra Oriente Petrolero odbędzie się o 15:00 dnia 25.08.2026.

GV Club Deportivo San Jose de Oruro
GV Club Deportivo San Jose de Oruro
Oriente Petrolero
Oriente Petrolero

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na GV Club Deportivo San Jose de Oruro vs Oriente Petrolero wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Draw Away" z typem na "Oriente Petrolero" po kursie +219, który wybrało 1 z 1 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Draw Away
Oriente Petrolero
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na GV Club Deportivo San Jose de Oruro - Oriente Petrolero według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, bymek1 (zajmujący pozycję 991 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 17.52 zysku, stawiając 8 na Oriente Petrolero (+219) w zakładzie Home Draw Away.

bymek1
bymek1
Ranking: 991/1254
Zysk: -56.24
Home Draw Away
+219 for Oriente Petrolero
8/10
Szacowany zysk 17.52

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na GV Club Deportivo San Jose de Oruro - Oriente Petrolero według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, bymek1 (z -0.89% yieldu) gra o 17.52 stawiając 8 na Oriente Petrolero (+219) w zakładzie Home Draw Away.

bymek1
bymek1
Ranking: 471/1254
Yield: -0.89%
Home Draw Away
+219 for Oriente Petrolero
8/10
Szacowany zysk 17.52

Typy bukmacherskie JohnnyBet na GV Club Deportivo San Jose de Oruro - Oriente Petrolero w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! bymek1, ze wskaźnikiem ODI na poziomie -6.18 stawia 8 po kursach +219 na Oriente Petrolero w zakładzie Home Draw Away. Taki typ może zapewnić 17.52 profitu.

bymek1
bymek1
Ranking: 1228/1254
ODI: -6.18
Home Draw Away
+219 for Oriente Petrolero
8/10
Szacowany zysk 17.52

Obstaw najlepsze typy na GV Club Deportivo San Jose de Oruro - Oriente Petrolero według AI

Jaki wynik GV Club Deportivo San Jose de Oruro - Oriente Petrolero przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Oriente Petrolero w zakładzie Home Draw Away, po kursie +219, przy stawce 8 od bymek1.

Home Draw Away
+219 for Oriente Petrolero
8/10
Szacowany zysk 17.52

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie GV Club Deportivo San Jose de Oruro kontra Oriente Petrolero. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana Oriente Petrolero (po kursie +219). Zwycięstwo drużyny GV Club Deportivo San Jose de Oruro (-116) zebrało 0% głosów, przy 0% głosów na remis (+242).

1 0%
X 0%
2 100%

GV Club Deportivo San Jose de Oruro vs Oriente Petrolero Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski +219 na Oriente Petrolero (Home Draw Away)
Graj odpowiedzialnie