25.08.2026 06:30 Republic of Korea K-League 1 2026

FC Seoul - Bucheon FC Typy Bukmacherskie i Przewidywania

FC Seoul kontra Bucheon FC odbędzie się o 06:30 dnia 25.08.2026.

FC Seoul
FC Seoul
Bucheon FC 1995
Bucheon FC

Co obstawiać?

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Correct Score
2:0
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na FC Seoul - Bucheon FC według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, Gergő Nemes-Simon (zajmujący pozycję 147 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 39.9 zysku, stawiając 6 na 2:0 (+665) w zakładzie Correct Score.

Gergő Nemes-Simon
Ranking: 147/1239
Zysk: 37.19
Correct Score
+665 for 2:0
6/10
Szacowany zysk 39.90

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na FC Seoul - Bucheon FC według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, Gergő Nemes-Simon (z 2.26% yieldu) gra o 39.9 stawiając 6 na 2:0 (+665) w zakładzie Correct Score.

Gergő Nemes-Simon
Ranking: 350/1239
Yield: 2.26%
Correct Score
+665 for 2:0
6/10
Szacowany zysk 39.90

Typy bukmacherskie JohnnyBet na FC Seoul - Bucheon FC w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! Gergő Nemes-Simon, ze wskaźnikiem ODI na poziomie -145.66 stawia 6 po kursach +665 na 2:0 w zakładzie Correct Score. Taki typ może zapewnić 39.9 profitu.

Gergő Nemes-Simon
Ranking: 1361/1239
ODI: -145.66
Correct Score
+665 for 2:0
6/10
Szacowany zysk 39.90

Obstaw najlepsze typy na FC Seoul - Bucheon FC według AI

Jaki wynik FC Seoul - Bucheon FC przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na 2:0 w zakładzie Correct Score, po kursie +665, przy stawce 6 od Gergő Nemes-Simon.

Correct Score
+665 for 2:0
6/10
Szacowany zysk 39.90
Typ:
Kurs bukmacherski +665 na FC Seoul 2:0 Bucheon FC
Graj odpowiedzialnie