02.08.2026 08:30 World Friendly Club Matches 2026 (Possible Format Change)

FC Volendam - Ajax Amsterdam Typy Bukmacherskie i Przewidywania

FC Volendam kontra Ajax Amsterdam odbędzie się o 08:30 dnia 02.08.2026.

FC Volendam
FC Volendam
AFC Ajax
Ajax Amsterdam

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na FC Volendam vs Ajax Amsterdam wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Draw Away" z typem na "Ajax Amsterdam" po kursie -222, który wybrało 1 z 1 użytkowników. Inny popularny zakład to "Asian Handicap (1.5)" na "FC Volendam (+1.5), money back on draw" po kursie -149, wskazany przez 100% użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Draw Away
Ajax Amsterdam
100%
1 z 1 typerów
Asian Handicap (1.5)
FC Volendam (+1.5), money back on draw
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na FC Volendam - Ajax Amsterdam według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, Freddys Olivero (zajmujący pozycję 242 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 4.5 zysku, stawiając 10 na Ajax Amsterdam (-222) w zakładzie Home Draw Away. Natomiast 3Pontos (zajmujący pozycję 476), typuje po kursie -149 na FC Volendam (+1.5), money back on draw (Asian Handicap (1.5)) stawiając 10, by uzyskać profit w wysokości 6.7.

Freddys Olivero
Freddys Olivero
Ranking: 242/584
Zysk: 2.1
Home Draw Away
-222 for Ajax Amsterdam
10/10
Szacowany zysk 4.50
3Pontos
Ranking: 476/584
Zysk: -34.75
Asian Handicap (1.5)
-149 for FC Volendam (+1.5), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 6.70

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na FC Volendam - Ajax Amsterdam według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, Freddys Olivero (z 5.25% yieldu) gra o 4.5 stawiając 10 na Ajax Amsterdam (-222) w zakładzie Home Draw Away. Jest też 3Pontos z -36.97% yieldu. Jego typ po stawce 10 przewidujący rezultat FC Volendam (+1.5), money back on draw po kursie (-149) w zakładzie Asian Handicap (1.5). Przewidywany profit to 6.7.

Freddys Olivero
Freddys Olivero
Ranking: 224/584
Yield: 5.25%
Home Draw Away
-222 for Ajax Amsterdam
10/10
Szacowany zysk 4.50
3Pontos
Ranking: 467/584
Yield: -36.97%
Asian Handicap (1.5)
-149 for FC Volendam (+1.5), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 6.70

Typy bukmacherskie JohnnyBet na FC Volendam - Ajax Amsterdam w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! Freddys Olivero, ze wskaźnikiem ODI na poziomie 0.31 stawia 10 po kursach -222 na Ajax Amsterdam w zakładzie Home Draw Away. Taki typ może zapewnić 4.5 profitu. 3Pontos (ODI: -1.97) typuje aby zyskać 6.7 profitu, stawiając 10 na FC Volendam (+1.5), money back on draw (-149) w zakładzie Asian Handicap (1.5).

Freddys Olivero
Freddys Olivero
Ranking: 132/584
ODI: 0.31
Home Draw Away
-222 for Ajax Amsterdam
10/10
Szacowany zysk 4.50
3Pontos
Ranking: 490/584
ODI: -1.97
Asian Handicap (1.5)
-149 for FC Volendam (+1.5), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 6.70

Obstaw najlepsze typy na FC Volendam - Ajax Amsterdam według AI

Jaki wynik FC Volendam - Ajax Amsterdam przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Ajax Amsterdam w zakładzie Home Draw Away, po kursie -222, przy stawce 10 od Freddys Olivero. Typ na FC Volendam (+1.5), money back on draw (-149) w zakładzie Asian Handicap (1.5) o stawce 10 od 3Pontos to kolejny faworyt AI.

Home Draw Away
-222 for Ajax Amsterdam
10/10
Szacowany zysk 4.50
Asian Handicap (1.5)
-149 for FC Volendam (+1.5), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 6.70

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie FC Volendam kontra Ajax Amsterdam. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana Ajax Amsterdam (po kursie -222). Zwycięstwo drużyny FC Volendam (+380) zebrało 0% głosów, przy 0% głosów na remis (+371).

1 0%
X 0%
2 100%

FC Volendam vs Ajax Amsterdam Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -222 na Ajax Amsterdam (Home Draw Away)
Graj odpowiedzialnie