08.08.2026 20:00 Brazil Serie A 2026

Botafogo RJ - Fluminense RJ Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Botafogo RJ kontra Fluminense RJ odbędzie się o 20:00 dnia 08.08.2026.

Botafogo RJ
Botafogo RJ
Fluminense RJ
Fluminense RJ

Co obstawiać?

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Draw Away
Draw
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Botafogo RJ - Fluminense RJ według profitów typera

Home Draw Away
+214 for Draw
8/10
Szacowany zysk 17.12

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Botafogo RJ - Fluminense RJ według yieldu typera

Home Draw Away
+214 for Draw
8/10
Szacowany zysk 17.12

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Botafogo RJ - Fluminense RJ w zależności od wskaźnika ODI

Home Draw Away
+214 for Draw
8/10
Szacowany zysk 17.12

Obstaw najlepsze typy na Botafogo RJ - Fluminense RJ według AI

Jaki wynik Botafogo RJ - Fluminense RJ przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Draw w zakładzie Home Draw Away, po kursie +214, przy stawce 8 od First.

Home Draw Away
+214 for Draw
8/10
Szacowany zysk 17.12

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Botafogo RJ kontra Fluminense RJ. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest remis (po kursie +214). Wygrana Botafogo RJ (+150) zebrała 0% głosów. Zwycięstwo Fluminense RJ (+171) wytypowało 0% użytkowników.

1 0%
X 100%
2 0%

Botafogo RJ vs Fluminense RJ Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski +214 na Draw (Home Draw Away)
Graj odpowiedzialnie