02.08.2026 08:30 Poland 1. Division 2026/2027

Ruch Chorzów - Miedz Legnica Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Ruch Chorzów kontra Miedz Legnica odbędzie się o 08:30 dnia 02.08.2026.

KS Ruch Chorzow
Ruch Chorzów
Miedź Legnica
Miedz Legnica

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Ruch Chorzów vs Miedz Legnica wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Draw Away" z typem na "Ruch Chorzów" po kursie -114, który wybrało 1 z 1 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Draw Away
Ruch Chorzów
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Ruch Chorzów - Miedz Legnica według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, abreujg78 (zajmujący pozycję 1 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 8.8 zysku, stawiając 10 na Ruch Chorzów (-114) w zakładzie Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Ranking: 1/279
Zysk: 0.0
Home Draw Away
-114 for Ruch Chorzów
10/10
Szacowany zysk 8.80

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Ruch Chorzów - Miedz Legnica według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, abreujg78 (z 0.0% yieldu) gra o 8.8 stawiając 10 na Ruch Chorzów (-114) w zakładzie Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Ranking: 1/279
Yield: 0.0%
Home Draw Away
-114 for Ruch Chorzów
10/10
Szacowany zysk 8.80

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Ruch Chorzów - Miedz Legnica w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! abreujg78, ze wskaźnikiem ODI na poziomie 0.0 stawia 10 po kursach -114 na Ruch Chorzów w zakładzie Home Draw Away. Taki typ może zapewnić 8.8 profitu.

abreujg78
abreujg78
Ranking: 1/279
ODI: 0.0
Home Draw Away
-114 for Ruch Chorzów
10/10
Szacowany zysk 8.80

Obstaw najlepsze typy na Ruch Chorzów - Miedz Legnica według AI

Jaki wynik Ruch Chorzów - Miedz Legnica przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Ruch Chorzów w zakładzie Home Draw Away, po kursie -114, przy stawce 10 od abreujg78.

Home Draw Away
-114 for Ruch Chorzów
10/10
Szacowany zysk 8.80

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Ruch Chorzów kontra Miedz Legnica. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana Ruch Chorzów (po kursie -114). Natomiast zwycięstwo Miedz Legnica (+182) wskazało 0% typerów, a 0% wytypowało remis (+190).

1 100%
X 0%
2 0%

Ruch Chorzów vs Miedz Legnica Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -114 na Ruch Chorzów (Home Draw Away)
Graj odpowiedzialnie