30.08.2026 21:20 Colombia Primera A 2026

Deportivo Cali - Atletico Bucaramanga Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Deportivo Cali kontra Atletico Bucaramanga odbędzie się o 21:20 dnia 30.08.2026.

Deportivo Cali
Deportivo Cali
Atlético Bucaramanga
Atletico Bucaramanga

Co obstawiać?

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Over/Under 2
Under
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Deportivo Cali - Atletico Bucaramanga według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, Rolland76000 (zajmujący pozycję 922 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 7.6 zysku, stawiając 8 na Under (-105) w zakładzie Over/Under 2.

Rolland76000
Rolland76000
Ranking: 922/1330
Zysk: -32.26
Over/Under 2
-105 for Under
8/10
Szacowany zysk 7.60

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Deportivo Cali - Atletico Bucaramanga według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, Rolland76000 (z -1.7% yieldu) gra o 7.6 stawiając 8 na Under (-105) w zakładzie Over/Under 2.

Rolland76000
Rolland76000
Ranking: 555/1330
Yield: -1.7%
Over/Under 2
-105 for Under
8/10
Szacowany zysk 7.60

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Deportivo Cali - Atletico Bucaramanga w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! Rolland76000, ze wskaźnikiem ODI na poziomie -1.62 stawia 8 po kursach -105 na Under w zakładzie Over/Under 2. Taki typ może zapewnić 7.6 profitu.

Rolland76000
Rolland76000
Ranking: 1169/1330
ODI: -1.62
Over/Under 2
-105 for Under
8/10
Szacowany zysk 7.60

Obstaw najlepsze typy na Deportivo Cali - Atletico Bucaramanga według AI

Jaki wynik Deportivo Cali - Atletico Bucaramanga przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Under w zakładzie Over/Under 2, po kursie -105, przy stawce 8 od Rolland76000.

Over/Under 2
-105 for Under
8/10
Szacowany zysk 7.60

Deportivo Cali vs Atletico Bucaramanga Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -105 na Under (Over/Under 2)
Graj odpowiedzialnie