30.08.2026 08:30 Poland 1. Division 2026/2027

Arka Gdynia - Polonia Bytom Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Arka Gdynia kontra Polonia Bytom odbędzie się o 08:30 dnia 30.08.2026.

Arka Gdynia
Arka Gdynia
Polonia Bytom
Polonia Bytom

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Arka Gdynia vs Polonia Bytom wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Draw Away" z typem na "Arka Gdynia" po kursie -137, który wybrało 1 z 1 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Draw Away
Arka Gdynia
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Arka Gdynia - Polonia Bytom według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, bymek1 (zajmujący pozycję 1070 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 7.3 zysku, stawiając 10 na Arka Gdynia (-137) w zakładzie Home Draw Away.

bymek1
bymek1
Ranking: 1070/1322
Zysk: -61.04
Home Draw Away
-137 for Arka Gdynia
10/10
Szacowany zysk 7.30

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Arka Gdynia - Polonia Bytom według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, bymek1 (z -0.73% yieldu) gra o 7.3 stawiając 10 na Arka Gdynia (-137) w zakładzie Home Draw Away.

bymek1
bymek1
Ranking: 512/1322
Yield: -0.73%
Home Draw Away
-137 for Arka Gdynia
10/10
Szacowany zysk 7.30

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Arka Gdynia - Polonia Bytom w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! bymek1, ze wskaźnikiem ODI na poziomie 7.09 stawia 10 po kursach -137 na Arka Gdynia w zakładzie Home Draw Away. Taki typ może zapewnić 7.3 profitu.

bymek1
bymek1
Ranking: 196/1322
ODI: 7.09
Home Draw Away
-137 for Arka Gdynia
10/10
Szacowany zysk 7.30

Obstaw najlepsze typy na Arka Gdynia - Polonia Bytom według AI

Jaki wynik Arka Gdynia - Polonia Bytom przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Arka Gdynia w zakładzie Home Draw Away, po kursie -137, przy stawce 10 od bymek1.

Home Draw Away
-137 for Arka Gdynia
10/10
Szacowany zysk 7.30

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Arka Gdynia kontra Polonia Bytom. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana Arka Gdynia (po kursie -137). Natomiast zwycięstwo Polonia Bytom (+271) wskazało 0% typerów, a 0% wytypowało remis (+261).

1 100%
X 0%
2 0%

Arka Gdynia vs Polonia Bytom Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -137 na Arka Gdynia (Home Draw Away)
Graj odpowiedzialnie