25.09.2026 19:40 • United States • MLB 2026

Chicago White Sox - Colorado Rockies Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Chicago White Sox kontra Colorado Rockies odbędzie się o 19:40 dnia 25.09.2026.

Chicago White Sox
Chicago White Sox
—
Colorado Rockies
Colorado Rockies

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Chicago White Sox vs Colorado Rockies wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Away" z typem na "Chicago White Sox" po kursie -222, który wybrało 3 z 3 użytkowników. Inny popularny zakład to "Asian Handicap (-1.5)" na "Chicago White Sox (-1.5), money back on draw" po kursie -106, wskazany przez 100% użytkowników. Trzeci najpopularniejszy zakład to "Asian Handicap (-2.5)" na "Chicago White Sox (-2.5), money back on draw" po kursie +152, co zostało w skazane przez 1 z 1 typerów (100%).

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Away
Chicago White Sox
100%
3 z 3 typerów
Asian Handicap (-1.5)
Chicago White Sox (-1.5), money back on draw
100%
2 z 2 typerów
Over/Under 9.5
Over
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Chicago White Sox - Colorado Rockies według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, MORELO (zajmujący pozycję 12 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 4.6 zysku, stawiając 10 na Chicago White Sox (-217) w zakładzie Home Away. Natomiast fkd35 (zajmujący pozycję 27), typuje po kursie +152 na Chicago White Sox (-2.5), money back on draw (Asian Handicap (-2.5)) stawiając 10, by uzyskać profit w wysokości 15.2. Trzeci najskuteczniejszy typer pod względem profitu (1451 w tym sezonie), Orythree gra o 9.4, stawiając 10 po kursie -106 na Chicago White Sox (-1.5), money back on draw w zakładzie Asian Handicap (-1.5).

MORELO
MORELO
Ranking: 12/1667
Zysk: 237.17
Home Away
-217 for Chicago White Sox
10/10
Szacowany zysk 4.60
fkd35
fkd35
Ranking: 27/1667
Zysk: 151.54
Asian Handicap (-2.5)
+152 for Chicago White Sox (-2.5), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 15.20
Orythree
Orythree
Ranking: 1451/1667
Zysk: -172.26
Asian Handicap (-1.5)
-106 for Chicago White Sox (-1.5), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 9.40
MAVIO
MAVIO
Ranking: 1644/1667
Zysk: -485.42
Asian Handicap (-1.5)
-105 for Chicago White Sox (-1.5), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 9.50
MAVIO
MAVIO
Ranking: 1644/1667
Zysk: -485.42
Over/Under 9.5
+167 for Over
10/10
Szacowany zysk 16.70
1 2

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Chicago White Sox - Colorado Rockies według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, MORELO (z 12.7% yieldu) gra o 4.6 stawiając 10 na Chicago White Sox (-217) w zakładzie Home Away. Jest też fkd35 z 1.95% yieldu. Jego typ po stawce 10 przewidujący rezultat Chicago White Sox (-2.5), money back on draw po kursie (+152) w zakładzie Asian Handicap (-2.5). Przewidywany profit to 15.2. Orythree (-1.68% yield) typuje po kursie -106 na Chicago White Sox (-1.5), money back on draw w zakładzie Asian Handicap (-1.5). Stawia 10 co może dać 9.4 profitu w razie wygranej.

MORELO
MORELO
Ranking: 275/1667
Yield: 12.7%
Home Away
-217 for Chicago White Sox
10/10
Szacowany zysk 4.60
fkd35
fkd35
Ranking: 477/1667
Yield: 1.95%
Asian Handicap (-2.5)
+152 for Chicago White Sox (-2.5), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 15.20
Orythree
Orythree
Ranking: 633/1667
Yield: -1.68%
Asian Handicap (-1.5)
-106 for Chicago White Sox (-1.5), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 9.40
Emily1205
Emily1205
Ranking: 929/1667
Yield: -6.39%
Home Away
-222 for Chicago White Sox
10/10
Szacowany zysk 4.50
MAVIO
MAVIO
Ranking: 929/1667
Yield: -6.39%
Asian Handicap (-1.5)
-105 for Chicago White Sox (-1.5), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 9.50
1 2

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Chicago White Sox - Colorado Rockies w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! fkd35, ze wskaźnikiem ODI na poziomie 133.23 stawia 10 po kursach +152 na Chicago White Sox (-2.5), money back on draw w zakładzie Asian Handicap (-2.5). Taki typ może zapewnić 15.2 profitu. Orythree (ODI: 7.31) typuje aby zyskać 9.4 profitu, stawiając 10 na Chicago White Sox (-1.5), money back on draw (-106) w zakładzie Asian Handicap (-1.5). Trzeci typer w ogólnym rankingu ODI: -15.21), Emily1205, wybrał Home Away po stawce 10 przy kursach w wysokości -222 na Chicago White Sox, potencjalny profit wynosi 4.5.

fkd35
fkd35
Ranking: 49/1667
ODI: 133.23
Asian Handicap (-2.5)
+152 for Chicago White Sox (-2.5), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 15.20
Orythree
Orythree
Ranking: 224/1667
ODI: 7.31
Asian Handicap (-1.5)
-106 for Chicago White Sox (-1.5), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 9.40
Emily1205
Emily1205
Ranking: 1596/1667
ODI: -15.21
Home Away
-222 for Chicago White Sox
10/10
Szacowany zysk 4.50
MORELO
MORELO
Ranking: 1755/1667
ODI: -1229.21
Home Away
-217 for Chicago White Sox
10/10
Szacowany zysk 4.60
MAVIO
MAVIO
Ranking: 1762/1667
ODI: -3300.97
Asian Handicap (-1.5)
-105 for Chicago White Sox (-1.5), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 9.50
1 2

Obstaw najlepsze typy na Chicago White Sox - Colorado Rockies według AI

Jaki wynik Chicago White Sox - Colorado Rockies przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Chicago White Sox w zakładzie Home Away, po kursie -217, przy stawce 10 od MORELO. Typ na Chicago White Sox (-2.5), money back on draw (+152) w zakładzie Asian Handicap (-2.5) o stawce 10 od fkd35 to kolejny faworyt AI. Trzeci najbliższy wygranej zakład według algorytmu to Chicago White Sox (-1.5), money back on draw w zakładzie Asian Handicap (-1.5), na który Orythree stawia 10 po kursie -106.

Home Away
-217 for Chicago White Sox
10/10
Szacowany zysk 4.60
Asian Handicap (-2.5)
+152 for Chicago White Sox (-2.5), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 15.20
Asian Handicap (-1.5)
-106 for Chicago White Sox (-1.5), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 9.40
Asian Handicap (-1.5)
-105 for Chicago White Sox (-1.5), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 9.50
Over/Under 9.5
+167 for Over
10/10
Szacowany zysk 16.70
1 2

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Chicago White Sox kontra Colorado Rockies. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana Chicago White Sox (po kursie -222). Natomiast zwycięstwo Colorado Rockies (+195) wskazało 0% typerów.

1 100%
2 0%

Chicago White Sox vs Colorado Rockies Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -217 na Chicago White Sox (Home Away)
Typ 2:
Kurs bukmacherski +167 na Over (Over/Under 9.5)
Graj odpowiedzialnie