31.07.2026 21:30 Panama LPF 2026

CD Arabe Unido - Alianza FC Panama Typy Bukmacherskie i Przewidywania

CD Arabe Unido kontra Alianza FC Panama odbędzie się o 21:30 dnia 31.07.2026.

CD Arabe Unido
CD Arabe Unido
Alianza FC Panama
Alianza FC Panama

Co obstawiać?

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Over/Under 2.75
Under
100%
1 z 1 typerów
Correct Score
1:1
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na CD Arabe Unido - Alianza FC Panama według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, Craig Deki (zajmujący pozycję 799 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 3.3 zysku, stawiając 10 na Under (-303) w zakładzie Over/Under 2.75. Natomiast Red Fury (zajmujący pozycję 1874), typuje po kursie +428 na 1:1 (Correct Score) stawiając 6, by uzyskać profit w wysokości 25.68.

Craig Deki
Ranking: 799/2054
Zysk: -2.88
Over/Under 2.75
-303 for Under
10/10
Szacowany zysk 3.30
Red Fury
Red Fury
Ranking: 1874/2054
Zysk: -134.35
Correct Score
+428 for 1:1
6/10
Szacowany zysk 25.68

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na CD Arabe Unido - Alianza FC Panama według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, Craig Deki (z -0.23% yieldu) gra o 3.3 stawiając 10 na Under (-303) w zakładzie Over/Under 2.75. Jest też Red Fury z -26.55% yieldu. Jego typ po stawce 6 przewidujący rezultat 1:1 po kursie (+428) w zakładzie Correct Score. Przewidywany profit to 25.68.

Craig Deki
Ranking: 681/2054
Yield: -0.23%
Over/Under 2.75
-303 for Under
10/10
Szacowany zysk 3.30
Red Fury
Red Fury
Ranking: 1587/2054
Yield: -26.55%
Correct Score
+428 for 1:1
6/10
Szacowany zysk 25.68

Typy bukmacherskie JohnnyBet na CD Arabe Unido - Alianza FC Panama w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! Craig Deki, ze wskaźnikiem ODI na poziomie 0.41 stawia 10 po kursach -303 na Under w zakładzie Over/Under 2.75. Taki typ może zapewnić 3.3 profitu. Red Fury (ODI: -13.58) typuje aby zyskać 25.68 profitu, stawiając 6 na 1:1 (+428) w zakładzie Correct Score.

Craig Deki
Ranking: 680/2054
ODI: 0.41
Over/Under 2.75
-303 for Under
10/10
Szacowany zysk 3.30
Red Fury
Red Fury
Ranking: 2075/2054
ODI: -13.58
Correct Score
+428 for 1:1
6/10
Szacowany zysk 25.68

Typy z analizami na CD Arabe Unido - Alianza FC Panama

Red Fury
Red Fury
Ranking: 1874/2054
Zysk: -134.35
Correct Score
+428 for 1:1
6/10
Szacowany zysk 25.68
Alianza's defensive structure and repeated draw pattern should prevent Arabe from controlling the match, but the hosts have already shown they can create an early goal at the restored Armando Dely. Both teams have also demonstrated that a lead does not necessarily close the contest. The likely sequence is a cautious first phase, one side scoring, and the opponent finding a controlled response rather than the match opening completely.

Obstaw najlepsze typy na CD Arabe Unido - Alianza FC Panama według AI

Jaki wynik CD Arabe Unido - Alianza FC Panama przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Under w zakładzie Over/Under 2.75, po kursie -303, przy stawce 10 od Craig Deki. Typ na 1:1 (+428) w zakładzie Correct Score o stawce 6 od Red Fury to kolejny faworyt AI.

Over/Under 2.75
-303 for Under
10/10
Szacowany zysk 3.30
Correct Score
+428 for 1:1
6/10
Szacowany zysk 25.68
Typ:
Kurs bukmacherski +428 na CD Arabe Unido 1:1 Alianza FC Panama

CD Arabe Unido vs Alianza FC Panama Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -303 na Under (Over/Under 2.75)
Graj odpowiedzialnie