01.08.2026 12:00 Finland Veikkausliiga 2026

IF Gnistan Helsinki - KuPS Kuopio Typy Bukmacherskie i Przewidywania

IF Gnistan Helsinki kontra KuPS Kuopio odbędzie się o 12:00 dnia 01.08.2026.

IF Gnistan Helsinki
IF Gnistan Helsinki
KuPS Kuopio
KuPS Kuopio

Co obstawiać?

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Draw Away
Draw
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na IF Gnistan Helsinki - KuPS Kuopio według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, Labben (zajmujący pozycję 2196 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 10.44 zysku, stawiając 4 na Draw (+261) w zakładzie Home Draw Away.

Labben
Labben
Ranking: 2196/2046
Zysk: -995.83
Home Draw Away
+261 for Draw
4/10
Szacowany zysk 10.44

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na IF Gnistan Helsinki - KuPS Kuopio według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, Labben (z -12.16% yieldu) gra o 10.44 stawiając 4 na Draw (+261) w zakładzie Home Draw Away.

Labben
Labben
Ranking: 1247/2046
Yield: -12.16%
Home Draw Away
+261 for Draw
4/10
Szacowany zysk 10.44

Typy bukmacherskie JohnnyBet na IF Gnistan Helsinki - KuPS Kuopio w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! Labben, ze wskaźnikiem ODI na poziomie -392.13 stawia 4 po kursach +261 na Draw w zakładzie Home Draw Away. Taki typ może zapewnić 10.44 profitu.

Labben
Labben
Ranking: 2218/2046
ODI: -392.13
Home Draw Away
+261 for Draw
4/10
Szacowany zysk 10.44

Obstaw najlepsze typy na IF Gnistan Helsinki - KuPS Kuopio według AI

Jaki wynik IF Gnistan Helsinki - KuPS Kuopio przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Draw w zakładzie Home Draw Away, po kursie +261, przy stawce 4 od Labben.

Home Draw Away
+261 for Draw
4/10
Szacowany zysk 10.44

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie IF Gnistan Helsinki kontra KuPS Kuopio. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest remis (po kursie +261). Wygrana IF Gnistan Helsinki (+219) zebrała 0% głosów. Zwycięstwo KuPS Kuopio (+108) wytypowało 0% użytkowników.

1 0%
X 100%
2 0%

IF Gnistan Helsinki vs KuPS Kuopio Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski +261 na Draw (Home Draw Away)
Graj odpowiedzialnie