24.10.2026 13:00 • Africa • CAF Champions League Qualification 2026/2027

Al Merreikh - Horoya AC Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Al Merreikh kontra Horoya AC odbędzie się o 13:00 dnia 24.10.2026.

Al Merreikh
—
Horoya AC

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Al Merreikh vs Horoya AC wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Asian Handicap (0.25)" z typem na "Al Merreikh (+0.25), money back on draw" po kursie -435, który wybrało 1 z 1 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Asian Handicap (0.25)
Al Merreikh (+0.25), money back on draw
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Al Merreikh - Horoya AC według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, szem55 (zajmujący pozycję 2027 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 2.3 zysku, stawiając 10 na Al Merreikh (+0.25), money back on draw (-435) w zakładzie Asian Handicap (0.25).

szem55
szem55
Ranking: 2027/1974
Zysk: -1348.21
Asian Handicap (0.25)
-435 for Al Merreikh (+0.25), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 2.30

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Al Merreikh - Horoya AC według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, szem55 (z -7.05% yieldu) gra o 2.3 stawiając 10 na Al Merreikh (+0.25), money back on draw (-435) w zakładzie Asian Handicap (0.25).

szem55
szem55
Ranking: 1141/1974
Yield: -7.05%
Asian Handicap (0.25)
-435 for Al Merreikh (+0.25), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 2.30

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Al Merreikh - Horoya AC w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! szem55, ze wskaźnikiem ODI na poziomie -46.48 stawia 10 po kursach -435 na Al Merreikh (+0.25), money back on draw w zakładzie Asian Handicap (0.25). Taki typ może zapewnić 2.3 profitu.

szem55
szem55
Ranking: 1962/1974
ODI: -46.48
Asian Handicap (0.25)
-435 for Al Merreikh (+0.25), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 2.30

Obstaw najlepsze typy na Al Merreikh - Horoya AC według AI

Jaki wynik Al Merreikh - Horoya AC przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Al Merreikh (+0.25), money back on draw w zakładzie Asian Handicap (0.25), po kursie -435, przy stawce 10 od szem55.

Asian Handicap (0.25)
-435 for Al Merreikh (+0.25), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 2.30

Al Merreikh vs Horoya AC Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -435 na Al Merreikh (+0.25), money back on draw (Asian Handicap (0.25))
Graj odpowiedzialnie