25.10.2026 13:00 • United States • NFL Regular Season 2026/2027

Carolina Panthers - Tampa Bay Buccaneers Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Carolina Panthers kontra Tampa Bay Buccaneers odbędzie się o 13:00 dnia 25.10.2026.

Carolina Panthers
Carolina Panthers
—
Tampa Bay Buccaneers
Tampa Bay Buccaneers

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Carolina Panthers vs Tampa Bay Buccaneers wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Away" z typem na "Tampa Bay Buccaneers" po kursie +143, który wybrało 1 z 1 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Over/Under 44.5
Under
100%
1 z 1 typerów
Home Away
Tampa Bay Buccaneers
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Carolina Panthers - Tampa Bay Buccaneers według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, faro2013 (zajmujący pozycję 2042 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 14.3 zysku, stawiając 10 na Tampa Bay Buccaneers (+143) w zakładzie Home Away.

faro2013
faro2013
Ranking: 2042/1947
Zysk: -3831.74
Home Away
+143 for Tampa Bay Buccaneers
10/10
Szacowany zysk 14.30
faro2013
faro2013
Ranking: 2042/1947
Zysk: -3831.74
Over/Under 44.5
-106 for Under
10/10
Szacowany zysk 9.40

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Carolina Panthers - Tampa Bay Buccaneers według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, faro2013 (z -3.93% yieldu) gra o 14.3 stawiając 10 na Tampa Bay Buccaneers (+143) w zakładzie Home Away.

faro2013
faro2013
Ranking: 914/1947
Yield: -3.93%
Home Away
+143 for Tampa Bay Buccaneers
10/10
Szacowany zysk 14.30
faro2013
faro2013
Ranking: 914/1947
Yield: -3.93%
Over/Under 44.5
-106 for Under
10/10
Szacowany zysk 9.40

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Carolina Panthers - Tampa Bay Buccaneers w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! faro2013, ze wskaźnikiem ODI na poziomie -1668.87 stawia 10 po kursach +143 na Tampa Bay Buccaneers w zakładzie Home Away. Taki typ może zapewnić 14.3 profitu.

faro2013
faro2013
Ranking: 2032/1947
ODI: -1668.87
Home Away
+143 for Tampa Bay Buccaneers
10/10
Szacowany zysk 14.30
faro2013
faro2013
Ranking: 2032/1947
ODI: -1668.87
Over/Under 44.5
-106 for Under
10/10
Szacowany zysk 9.40

Obstaw najlepsze typy na Carolina Panthers - Tampa Bay Buccaneers według AI

Jaki wynik Carolina Panthers - Tampa Bay Buccaneers przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Tampa Bay Buccaneers w zakładzie Home Away, po kursie +143, przy stawce 10 od faro2013.

Home Away
+143 for Tampa Bay Buccaneers
10/10
Szacowany zysk 14.30
Over/Under 44.5
-106 for Under
10/10
Szacowany zysk 9.40

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Carolina Panthers kontra Tampa Bay Buccaneers. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana Tampa Bay Buccaneers (po kursie +143). Zwycięstwo drużyny Carolina Panthers (-164) zebrało 0% głosów.

1 0%
2 100%

Carolina Panthers vs Tampa Bay Buccaneers Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski +143 na Tampa Bay Buccaneers (Home Away)
Typ 2:
Kurs bukmacherski -106 na Under (Over/Under 44.5)
Graj odpowiedzialnie