25.10.2026 01:00 • Japan • J2 League 2026/2027

Blaublitz Akita - Imabari FC Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Blaublitz Akita kontra Imabari FC odbędzie się o 01:00 dnia 25.10.2026.

Blaublitz Akita
Blaublitz Akita
—
Imabari FC
Imabari FC

Co obstawiać?

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Over/Under 2.5
Over
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Blaublitz Akita - Imabari FC według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, gigi7317 (zajmujący pozycję 1682 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 10.4 zysku, stawiając 10 na Over (+104) w zakładzie Over/Under 2.5.

gigi7317
gigi7317
Ranking: 1682/1975
Zysk: -156.71
Over/Under 2.5
+104 for Over
10/10
Szacowany zysk 10.40

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Blaublitz Akita - Imabari FC według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, gigi7317 (z -5.26% yieldu) gra o 10.4 stawiając 10 na Over (+104) w zakładzie Over/Under 2.5.

gigi7317
gigi7317
Ranking: 1031/1975
Yield: -5.26%
Over/Under 2.5
+104 for Over
10/10
Szacowany zysk 10.40

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Blaublitz Akita - Imabari FC w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! gigi7317, ze wskaźnikiem ODI na poziomie 0.58 stawia 10 po kursach +104 na Over w zakładzie Over/Under 2.5. Taki typ może zapewnić 10.4 profitu.

gigi7317
gigi7317
Ranking: 550/1975
ODI: 0.58
Over/Under 2.5
+104 for Over
10/10
Szacowany zysk 10.40

Obstaw najlepsze typy na Blaublitz Akita - Imabari FC według AI

Jaki wynik Blaublitz Akita - Imabari FC przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Over w zakładzie Over/Under 2.5, po kursie +104, przy stawce 10 od gigi7317.

Over/Under 2.5
+104 for Over
10/10
Szacowany zysk 10.40

Blaublitz Akita vs Imabari FC Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski +104 na Over (Over/Under 2.5)
Graj odpowiedzialnie