27.08.2026 15:00 England Super League 2026

Wigan Warriors - Hull Kingston Rovers Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Wigan Warriors kontra Hull Kingston Rovers odbędzie się o 15:00 dnia 27.08.2026.

Wigan Warriors
Wigan Warriors
Hull Kingston Rovers
Hull Kingston Rovers

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Wigan Warriors vs Hull Kingston Rovers wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Draw Away" z typem na "Hull Kingston Rovers" po kursie +3705, który wybrało 1 z 1 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Draw Away
Hull Kingston Rovers
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Wigan Warriors - Hull Kingston Rovers według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, aphrodite (zajmujący pozycję 1440 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 74.1 zysku, stawiając 2 na Hull Kingston Rovers (+3705) w zakładzie Home Draw Away.

aphrodite
aphrodite
Ranking: 1440/1285
Zysk: -3080.27
Home Draw Away
+3705 for Hull Kingston Rovers
2/10
Szacowany zysk 74.10

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Wigan Warriors - Hull Kingston Rovers według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, aphrodite (z -8.35% yieldu) gra o 74.1 stawiając 2 na Hull Kingston Rovers (+3705) w zakładzie Home Draw Away.

aphrodite
aphrodite
Ranking: 802/1285
Yield: -8.35%
Home Draw Away
+3705 for Hull Kingston Rovers
2/10
Szacowany zysk 74.10

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Wigan Warriors - Hull Kingston Rovers w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! aphrodite, ze wskaźnikiem ODI na poziomie -2108.17 stawia 2 po kursach +3705 na Hull Kingston Rovers w zakładzie Home Draw Away. Taki typ może zapewnić 74.1 profitu.

aphrodite
aphrodite
Ranking: 1436/1285
ODI: -2108.17
Home Draw Away
+3705 for Hull Kingston Rovers
2/10
Szacowany zysk 74.10

Obstaw najlepsze typy na Wigan Warriors - Hull Kingston Rovers według AI

Jaki wynik Wigan Warriors - Hull Kingston Rovers przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Hull Kingston Rovers w zakładzie Home Draw Away, po kursie +3705, przy stawce 2 od aphrodite.

Home Draw Away
+3705 for Hull Kingston Rovers
2/10
Szacowany zysk 74.10

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Wigan Warriors kontra Hull Kingston Rovers. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana Hull Kingston Rovers (po kursie +3705). Zwycięstwo drużyny Wigan Warriors (-10000) zebrało 0% głosów, przy 0% głosów na remis (+3135).

1 0%
X 0%
2 100%

Wigan Warriors vs Hull Kingston Rovers Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski +3705 na Hull Kingston Rovers (Home Draw Away)
Graj odpowiedzialnie