28.08.2026 14:45 Ireland First Division 2026

University College Dublin FC - Finn Harps FC Typy Bukmacherskie i Przewidywania

University College Dublin FC kontra Finn Harps FC odbędzie się o 14:45 dnia 28.08.2026.

University College Dublin FC
University College Dublin FC
Finn Harps FC
Finn Harps FC

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na University College Dublin FC vs Finn Harps FC wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Draw Away" z typem na "University College Dublin FC" po kursie -385, który wybrało 1 z 1 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Draw Away
University College Dublin FC
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na University College Dublin FC - Finn Harps FC według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, Kibetchemu (zajmujący pozycję 1173 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 2.6 zysku, stawiając 10 na University College Dublin FC (-385) w zakładzie Home Draw Away.

Kibetchemu
Kibetchemu
Ranking: 1173/1286
Zysk: -110.42
Home Draw Away
-385 for University College Dublin FC
10/10
Szacowany zysk 2.60

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na University College Dublin FC - Finn Harps FC według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, Kibetchemu (z -3.77% yieldu) gra o 2.6 stawiając 10 na University College Dublin FC (-385) w zakładzie Home Draw Away.

Kibetchemu
Kibetchemu
Ranking: 615/1286
Yield: -3.77%
Home Draw Away
-385 for University College Dublin FC
10/10
Szacowany zysk 2.60

Typy bukmacherskie JohnnyBet na University College Dublin FC - Finn Harps FC w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! Kibetchemu, ze wskaźnikiem ODI na poziomie -41.44 stawia 10 po kursach -385 na University College Dublin FC w zakładzie Home Draw Away. Taki typ może zapewnić 2.6 profitu.

Kibetchemu
Kibetchemu
Ranking: 1379/1286
ODI: -41.44
Home Draw Away
-385 for University College Dublin FC
10/10
Szacowany zysk 2.60

Obstaw najlepsze typy na University College Dublin FC - Finn Harps FC według AI

Jaki wynik University College Dublin FC - Finn Harps FC przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na University College Dublin FC w zakładzie Home Draw Away, po kursie -385, przy stawce 10 od Kibetchemu.

Home Draw Away
-385 for University College Dublin FC
10/10
Szacowany zysk 2.60

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie University College Dublin FC kontra Finn Harps FC. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana University College Dublin FC (po kursie -385). Natomiast zwycięstwo Finn Harps FC (+855) wskazało 0% typerów, a 0% wytypowało remis (+447).

1 100%
X 0%
2 0%

University College Dublin FC vs Finn Harps FC Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -385 na University College Dublin FC (Home Draw Away)
Graj odpowiedzialnie