02.08.2026 06:00 United Kingdom The Hundred Women 2026

Trent Rockets (W) - Sunrisers Leeds (W) Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Trent Rockets (W) kontra Sunrisers Leeds (W) odbędzie się o 06:00 dnia 02.08.2026.

Trent Rockets (W)
Sunrisers Leeds (W)

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Trent Rockets (W) vs Sunrisers Leeds (W) wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Away" z typem na "Trent Rockets (W)" po kursie -172, który wybrało 1 z 1 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Away
Trent Rockets (W)
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Trent Rockets (W) - Sunrisers Leeds (W) według profitów typera

Home Away
-172 for Trent Rockets (W)
10/10
Szacowany zysk 5.80

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Trent Rockets (W) - Sunrisers Leeds (W) według yieldu typera

Home Away
-172 for Trent Rockets (W)
10/10
Szacowany zysk 5.80

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Trent Rockets (W) - Sunrisers Leeds (W) w zależności od wskaźnika ODI

Home Away
-172 for Trent Rockets (W)
10/10
Szacowany zysk 5.80

Obstaw najlepsze typy na Trent Rockets (W) - Sunrisers Leeds (W) według AI

Jaki wynik Trent Rockets (W) - Sunrisers Leeds (W) przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Trent Rockets (W) w zakładzie Home Away, po kursie -172, przy stawce 10 od DaBigBadWolf.

Home Away
-172 for Trent Rockets (W)
10/10
Szacowany zysk 5.80

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Trent Rockets (W) kontra Sunrisers Leeds (W). Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana Trent Rockets (W) (po kursie -172). Natomiast zwycięstwo Sunrisers Leeds (W) (+110) wskazało 0% typerów.

1 100%
2 0%

Trent Rockets (W) vs Sunrisers Leeds (W) Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -172 na Trent Rockets (W) (Home Away)
Graj odpowiedzialnie