29.08.2026 10:00 Scotland Championship 2026/2027

Stenhousemuir - Inverness Caledonian Thistle Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Stenhousemuir kontra Inverness Caledonian Thistle odbędzie się o 10:00 dnia 29.08.2026.

Stenhousemuir
Stenhousemuir
Inverness Caledonian Thistle
Inverness Caledonian Thistle

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Stenhousemuir vs Inverness Caledonian Thistle wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Draw Away" z typem na "Stenhousemuir" po kursie +266, który wybrało 2 z 2 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Draw Away
Stenhousemuir
100%
2 z 2 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Stenhousemuir - Inverness Caledonian Thistle według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, Kibetchemu (zajmujący pozycję 1118 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 21.28 zysku, stawiając 8 na Stenhousemuir (+266) w zakładzie Home Draw Away. Natomiast Demon888 (zajmujący pozycję 1243), typuje po kursie +266 na Stenhousemuir (Home Draw Away) stawiając 8, by uzyskać profit w wysokości 21.28.

Kibetchemu
Kibetchemu
Ranking: 1118/1305
Zysk: -79.22
Home Draw Away
+266 for Stenhousemuir
8/10
Szacowany zysk 21.28
Demon888
Ranking: 1243/1305
Zysk: -148.76
Home Draw Away
+266 for Stenhousemuir
8/10
Szacowany zysk 21.28

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Stenhousemuir - Inverness Caledonian Thistle według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, Kibetchemu (z -2.1% yieldu) gra o 21.28 stawiając 8 na Stenhousemuir (+266) w zakładzie Home Draw Away. Jest też Demon888 z -11.36% yieldu. Jego typ po stawce 8 przewidujący rezultat Stenhousemuir po kursie (+266) w zakładzie Home Draw Away. Przewidywany profit to 21.28.

Kibetchemu
Kibetchemu
Ranking: 559/1305
Yield: -2.1%
Home Draw Away
+266 for Stenhousemuir
8/10
Szacowany zysk 21.28
Demon888
Ranking: 909/1305
Yield: -11.36%
Home Draw Away
+266 for Stenhousemuir
8/10
Szacowany zysk 21.28

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Stenhousemuir - Inverness Caledonian Thistle w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! Demon888, ze wskaźnikiem ODI na poziomie -5.95 stawia 8 po kursach +266 na Stenhousemuir w zakładzie Home Draw Away. Taki typ może zapewnić 21.28 profitu. Kibetchemu (ODI: -41.24) typuje aby zyskać 21.28 profitu, stawiając 8 na Stenhousemuir (+266) w zakładzie Home Draw Away.

Demon888
Ranking: 1273/1305
ODI: -5.95
Home Draw Away
+266 for Stenhousemuir
8/10
Szacowany zysk 21.28
Kibetchemu
Kibetchemu
Ranking: 1403/1305
ODI: -41.24
Home Draw Away
+266 for Stenhousemuir
8/10
Szacowany zysk 21.28

Obstaw najlepsze typy na Stenhousemuir - Inverness Caledonian Thistle według AI

Jaki wynik Stenhousemuir - Inverness Caledonian Thistle przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Stenhousemuir w zakładzie Home Draw Away, po kursie +266, przy stawce 8 od Kibetchemu. Typ na Stenhousemuir (+266) w zakładzie Home Draw Away o stawce 8 od Demon888 to kolejny faworyt AI.

Home Draw Away
+266 for Stenhousemuir
8/10
Szacowany zysk 21.28
Home Draw Away
+266 for Stenhousemuir
8/10
Szacowany zysk 21.28

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Stenhousemuir kontra Inverness Caledonian Thistle. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana Stenhousemuir (po kursie +266). Natomiast zwycięstwo Inverness Caledonian Thistle (+101) wskazało 0% typerów, a 0% wytypowało remis (+223).

1 100%
X 0%
2 0%

Stenhousemuir vs Inverness Caledonian Thistle Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski +266 na Stenhousemuir (Home Draw Away)
Graj odpowiedzialnie