21.10.2026 03:20 • China • WTA Ningbo 2026

Sorana Cirstea - Sara Bejlek Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Sorana Cirstea kontra Sara Bejlek odbędzie się o 03:20 dnia 21.10.2026.

Sorana Cirstea
—
Sara Bejlek

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Sorana Cirstea vs Sara Bejlek wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Away" z typem na "Sorana Cirstea" po kursie -312, który wybrało 2 z 2 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Away
Sorana Cirstea
100%
2 z 2 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Sorana Cirstea - Sara Bejlek według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, savic (zajmujący pozycję 1690 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 4.3 zysku, stawiając 10 na Sorana Cirstea (-233) w zakładzie Home Away. Natomiast Bodia2705 (zajmujący pozycję 1768), typuje po kursie -312 na Sorana Cirstea (Home Away) stawiając 10, by uzyskać profit w wysokości 3.2.

savic
savic
Ranking: 1690/1926
Zysk: -205.07
Home Away
-233 for Sorana Cirstea
10/10
Szacowany zysk 4.30
Bodia2705
Bodia2705
Ranking: 1768/1926
Zysk: -290.72
Home Away
-312 for Sorana Cirstea
10/10
Szacowany zysk 3.20

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Sorana Cirstea - Sara Bejlek według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, savic (z -1.05% yieldu) gra o 4.3 stawiając 10 na Sorana Cirstea (-233) w zakładzie Home Away. Jest też Bodia2705 z -1.36% yieldu. Jego typ po stawce 10 przewidujący rezultat Sorana Cirstea po kursie (-312) w zakładzie Home Away. Przewidywany profit to 3.2.

savic
savic
Ranking: 700/1926
Yield: -1.05%
Home Away
-233 for Sorana Cirstea
10/10
Szacowany zysk 4.30
Bodia2705
Bodia2705
Ranking: 718/1926
Yield: -1.36%
Home Away
-312 for Sorana Cirstea
10/10
Szacowany zysk 3.20

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Sorana Cirstea - Sara Bejlek w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! savic, ze wskaźnikiem ODI na poziomie 192.15 stawia 10 po kursach -233 na Sorana Cirstea w zakładzie Home Away. Taki typ może zapewnić 4.3 profitu. Bodia2705 (ODI: -17.49) typuje aby zyskać 3.2 profitu, stawiając 10 na Sorana Cirstea (-312) w zakładzie Home Away.

savic
savic
Ranking: 43/1926
ODI: 192.15
Home Away
-233 for Sorana Cirstea
10/10
Szacowany zysk 4.30
Bodia2705
Bodia2705
Ranking: 1821/1926
ODI: -17.49
Home Away
-312 for Sorana Cirstea
10/10
Szacowany zysk 3.20

Obstaw najlepsze typy na Sorana Cirstea - Sara Bejlek według AI

Jaki wynik Sorana Cirstea - Sara Bejlek przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Sorana Cirstea w zakładzie Home Away, po kursie -233, przy stawce 10 od savic. Typ na Sorana Cirstea (-312) w zakładzie Home Away o stawce 10 od Bodia2705 to kolejny faworyt AI.

Home Away
-233 for Sorana Cirstea
10/10
Szacowany zysk 4.30
Home Away
-312 for Sorana Cirstea
10/10
Szacowany zysk 3.20

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Sorana Cirstea kontra Sara Bejlek. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana Sorana Cirstea (po kursie -312). Natomiast zwycięstwo Sara Bejlek (+209) wskazało 0% typerów.

1 100%
2 0%

Sorana Cirstea vs Sara Bejlek Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -233 na Sorana Cirstea (Home Away)
Graj odpowiedzialnie