01.07.2026 14:00 Brazil Brasileiro Serie A U20 2026

Santos FC U20 - Sao Paulo FC U20 Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Santos FC U20 kontra Sao Paulo FC U20 odbędzie się o 14:00 dnia 01.07.2026.

Santos FC U20
Santos FC U20
Sao Paulo FC U20
Sao Paulo FC U20

Co obstawiać?

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Both Teams To Score
Yes
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Santos FC U20 - Sao Paulo FC U20 według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, Deny Saputra (zajmujący pozycję 2033 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 6.1 zysku, stawiając 10 na Yes (-164) w zakładzie Both Teams To Score.

Deny Saputra
Ranking: 2033/1787
Zysk: 0.0
Both Teams To Score
-164 for Yes
10/10
Szacowany zysk 6.10

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Santos FC U20 - Sao Paulo FC U20 według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, Deny Saputra (z 0.0% yieldu) gra o 6.1 stawiając 10 na Yes (-164) w zakładzie Both Teams To Score.

Deny Saputra
Ranking: 2033/1787
Yield: 0.0%
Both Teams To Score
-164 for Yes
10/10
Szacowany zysk 6.10

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Santos FC U20 - Sao Paulo FC U20 w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! Deny Saputra, ze wskaźnikiem ODI na poziomie 0.0 stawia 10 po kursach -164 na Yes w zakładzie Both Teams To Score. Taki typ może zapewnić 6.1 profitu.

Deny Saputra
Ranking: 2033/1787
ODI: 0.0
Both Teams To Score
-164 for Yes
10/10
Szacowany zysk 6.10

Obstaw najlepsze typy na Santos FC U20 - Sao Paulo FC U20 według AI

Jaki wynik Santos FC U20 - Sao Paulo FC U20 przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Yes w zakładzie Both Teams To Score, po kursie -164, przy stawce 10 od Deny Saputra.

Both Teams To Score
-164 for Yes
10/10
Szacowany zysk 6.10

Santos FC U20 vs Sao Paulo FC U20 Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -164 na Yes (Both Teams To Score)
Graj odpowiedzialnie