26.08.2026 16:10 United States MLB 2026

San Diego Padres - Pittsburgh Pirates Typy Bukmacherskie i Przewidywania

San Diego Padres kontra Pittsburgh Pirates odbędzie się o 16:10 dnia 26.08.2026.

San Diego Padres
San Diego Padres
Pittsburgh Pirates
Pittsburgh Pirates

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na San Diego Padres vs Pittsburgh Pirates wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Away" z typem na "San Diego Padres" po kursie -135, który wybrało 1 z 1 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Over/Under 8.5
Over
100%
1 z 1 typerów
Home Away
San Diego Padres
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na San Diego Padres - Pittsburgh Pirates według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, faro2013 (zajmujący pozycję 1419 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 7.4 zysku, stawiając 10 na San Diego Padres (-135) w zakładzie Home Away.

faro2013
faro2013
Ranking: 1419/1273
Zysk: -1671.21
Home Away
-135 for San Diego Padres
10/10
Szacowany zysk 7.40
faro2013
faro2013
Ranking: 1419/1273
Zysk: -1671.21
Over/Under 8.5
-108 for Over
10/10
Szacowany zysk 9.30

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na San Diego Padres - Pittsburgh Pirates według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, faro2013 (z -3.05% yieldu) gra o 7.4 stawiając 10 na San Diego Padres (-135) w zakładzie Home Away.

faro2013
faro2013
Ranking: 583/1273
Yield: -3.05%
Home Away
-135 for San Diego Padres
10/10
Szacowany zysk 7.40
faro2013
faro2013
Ranking: 583/1273
Yield: -3.05%
Over/Under 8.5
-108 for Over
10/10
Szacowany zysk 9.30

Typy bukmacherskie JohnnyBet na San Diego Padres - Pittsburgh Pirates w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! faro2013, ze wskaźnikiem ODI na poziomie -1772.07 stawia 10 po kursach -135 na San Diego Padres w zakładzie Home Away. Taki typ może zapewnić 7.4 profitu.

faro2013
faro2013
Ranking: 1418/1273
ODI: -1772.07
Home Away
-135 for San Diego Padres
10/10
Szacowany zysk 7.40
faro2013
faro2013
Ranking: 1418/1273
ODI: -1772.07
Over/Under 8.5
-108 for Over
10/10
Szacowany zysk 9.30

Obstaw najlepsze typy na San Diego Padres - Pittsburgh Pirates według AI

Jaki wynik San Diego Padres - Pittsburgh Pirates przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na San Diego Padres w zakładzie Home Away, po kursie -135, przy stawce 10 od faro2013.

Home Away
-135 for San Diego Padres
10/10
Szacowany zysk 7.40
Over/Under 8.5
-108 for Over
10/10
Szacowany zysk 9.30

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie San Diego Padres kontra Pittsburgh Pirates. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana San Diego Padres (po kursie -135). Natomiast zwycięstwo Pittsburgh Pirates (+108) wskazało 0% typerów.

1 100%
2 0%

San Diego Padres vs Pittsburgh Pirates Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -135 na San Diego Padres (Home Away)
Typ 2:
Kurs bukmacherski -108 na Over (Over/Under 8.5)
Graj odpowiedzialnie