23.10.2026 21:05 • Argentina • LNB 2026/2027

Racing de Chivilcoy - Boca Juniors Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Racing de Chivilcoy kontra Boca Juniors odbędzie się o 21:05 dnia 23.10.2026.

Racing de Chivilcoy
—
Boca Juniors

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Racing de Chivilcoy vs Boca Juniors wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Away" z typem na "Racing de Chivilcoy" po kursie +129, który wybrało 1 z 1 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Away
Racing de Chivilcoy
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Racing de Chivilcoy - Boca Juniors według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, Gsoko (zajmujący pozycję 1274 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 12.9 zysku, stawiając 10 na Racing de Chivilcoy (+129) w zakładzie Home Away.

Gsoko
Ranking: 1274/1962
Zysk: -36.12
Home Away
+129 for Racing de Chivilcoy
10/10
Szacowany zysk 12.90

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Racing de Chivilcoy - Boca Juniors według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, Gsoko (z -8.08% yieldu) gra o 12.9 stawiając 10 na Racing de Chivilcoy (+129) w zakładzie Home Away.

Gsoko
Ranking: 1181/1962
Yield: -8.08%
Home Away
+129 for Racing de Chivilcoy
10/10
Szacowany zysk 12.90

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Racing de Chivilcoy - Boca Juniors w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! Gsoko, ze wskaźnikiem ODI na poziomie -3.19 stawia 10 po kursach +129 na Racing de Chivilcoy w zakładzie Home Away. Taki typ może zapewnić 12.9 profitu.

Gsoko
Ranking: 1661/1962
ODI: -3.19
Home Away
+129 for Racing de Chivilcoy
10/10
Szacowany zysk 12.90

Obstaw najlepsze typy na Racing de Chivilcoy - Boca Juniors według AI

Jaki wynik Racing de Chivilcoy - Boca Juniors przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Racing de Chivilcoy w zakładzie Home Away, po kursie +129, przy stawce 10 od Gsoko.

Home Away
+129 for Racing de Chivilcoy
10/10
Szacowany zysk 12.90

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Racing de Chivilcoy kontra Boca Juniors. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana Racing de Chivilcoy (po kursie +129). Natomiast zwycięstwo Boca Juniors (-156) wskazało 0% typerów.

1 100%
2 0%

Racing de Chivilcoy vs Boca Juniors Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski +129 na Racing de Chivilcoy (Home Away)
Graj odpowiedzialnie