26.08.2026 19:15 Uruguay Copa Uruguay 2026

Penarol Montevideo - Montevideo City Torque Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Penarol Montevideo kontra Montevideo City Torque odbędzie się o 19:15 dnia 26.08.2026.

Penarol Montevideo
Penarol Montevideo
Montevideo City Torque
Montevideo City Torque

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Penarol Montevideo vs Montevideo City Torque wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Draw Away" z typem na "Penarol Montevideo" po kursie +125, który wybrało 1 z 1 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Draw Away
Penarol Montevideo
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Penarol Montevideo - Montevideo City Torque według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, jarix792 (zajmujący pozycję 622 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 5.0 zysku, stawiając 4 na Penarol Montevideo (+125) w zakładzie Home Draw Away.

jarix792
jarix792
Ranking: 622/1270
Zysk: -7.61
Home Draw Away
+125 for Penarol Montevideo
4/10
Szacowany zysk 5.00

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Penarol Montevideo - Montevideo City Torque według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, jarix792 (z -0.56% yieldu) gra o 5.0 stawiając 4 na Penarol Montevideo (+125) w zakładzie Home Draw Away.

jarix792
jarix792
Ranking: 464/1270
Yield: -0.56%
Home Draw Away
+125 for Penarol Montevideo
4/10
Szacowany zysk 5.00

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Penarol Montevideo - Montevideo City Torque w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! jarix792, ze wskaźnikiem ODI na poziomie -7.83 stawia 4 po kursach +125 na Penarol Montevideo w zakładzie Home Draw Away. Taki typ może zapewnić 5.0 profitu.

jarix792
jarix792
Ranking: 1258/1270
ODI: -7.83
Home Draw Away
+125 for Penarol Montevideo
4/10
Szacowany zysk 5.00

Obstaw najlepsze typy na Penarol Montevideo - Montevideo City Torque według AI

Jaki wynik Penarol Montevideo - Montevideo City Torque przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Penarol Montevideo w zakładzie Home Draw Away, po kursie +125, przy stawce 4 od jarix792.

Home Draw Away
+125 for Penarol Montevideo
4/10
Szacowany zysk 5.00

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Penarol Montevideo kontra Montevideo City Torque. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana Penarol Montevideo (po kursie +125). Natomiast zwycięstwo Montevideo City Torque (+162) wskazało 0% typerów, a 0% wytypowało remis (+195).

1 100%
X 0%
2 0%

Penarol Montevideo vs Montevideo City Torque Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski +125 na Penarol Montevideo (Home Draw Away)
Graj odpowiedzialnie