22.09.2026 06:20 France ATP Challenger Saint-Tropez 2026

Moez Echargui - Daniel Masur Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Moez Echargui kontra Daniel Masur odbędzie się o 06:20 dnia 22.09.2026.

Moez Echargui
Daniel Masur

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Moez Echargui vs Daniel Masur wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Away" z typem na "Moez Echargui" po kursie -141, który wybrało 2 z 2 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Away
Moez Echargui
100%
2 z 2 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Moez Echargui - Daniel Masur według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, novons (zajmujący pozycję 1567 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 7.2 zysku, stawiając 10 na Moez Echargui (-139) w zakładzie Home Away. Natomiast abreujg78 (zajmujący pozycję 1728), typuje po kursie -141 na Moez Echargui (Home Away) stawiając 10, by uzyskać profit w wysokości 7.1.

novons
novons
Ranking: 1567/1642
Zysk: -393.42
Home Away
-139 for Moez Echargui
10/10
Szacowany zysk 7.20
abreujg78
abreujg78
Ranking: 1728/1642
Zysk: -24721.9
Home Away
-141 for Moez Echargui
10/10
Szacowany zysk 7.10

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Moez Echargui - Daniel Masur według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, novons (z -2.51% yieldu) gra o 7.2 stawiając 10 na Moez Echargui (-139) w zakładzie Home Away. Jest też abreujg78 z -18.7% yieldu. Jego typ po stawce 10 przewidujący rezultat Moez Echargui po kursie (-141) w zakładzie Home Away. Przewidywany profit to 7.1.

novons
novons
Ranking: 651/1642
Yield: -2.51%
Home Away
-139 for Moez Echargui
10/10
Szacowany zysk 7.20
abreujg78
abreujg78
Ranking: 1251/1642
Yield: -18.7%
Home Away
-141 for Moez Echargui
10/10
Szacowany zysk 7.10

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Moez Echargui - Daniel Masur w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! novons, ze wskaźnikiem ODI na poziomie -11.98 stawia 10 po kursach -139 na Moez Echargui w zakładzie Home Away. Taki typ może zapewnić 7.2 profitu. abreujg78 (ODI: -27901.4) typuje aby zyskać 7.1 profitu, stawiając 10 na Moez Echargui (-141) w zakładzie Home Away.

novons
novons
Ranking: 1540/1642
ODI: -11.98
Home Away
-139 for Moez Echargui
10/10
Szacowany zysk 7.20
abreujg78
abreujg78
Ranking: 1726/1642
ODI: -27901.4
Home Away
-141 for Moez Echargui
10/10
Szacowany zysk 7.10

Obstaw najlepsze typy na Moez Echargui - Daniel Masur według AI

Jaki wynik Moez Echargui - Daniel Masur przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Moez Echargui w zakładzie Home Away, po kursie -139, przy stawce 10 od novons. Typ na Moez Echargui (-141) w zakładzie Home Away o stawce 10 od abreujg78 to kolejny faworyt AI.

Home Away
-139 for Moez Echargui
10/10
Szacowany zysk 7.20
Home Away
-141 for Moez Echargui
10/10
Szacowany zysk 7.10

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Moez Echargui kontra Daniel Masur. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana Moez Echargui (po kursie -141). Natomiast zwycięstwo Daniel Masur (+110) wskazało 0% typerów.

1 100%
2 0%

Moez Echargui vs Daniel Masur Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -139 na Moez Echargui (Home Away)
Graj odpowiedzialnie