04.07.2026 13:45 Brazil Carioca A2 2026

Marica RJ - Perolas Negras Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Marica RJ kontra Perolas Negras odbędzie się o 13:45 dnia 04.07.2026.

Marica RJ
Marica RJ
Perolas Negras

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Marica RJ vs Perolas Negras wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Asian Handicap (0)" z typem na "Marica RJ (0), money back on draw" po kursie -250, który wybrało 1 z 1 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Draw Away
Draw
67%
2 z 3 typerów
Over/Under 1.5
Over
100%
1 z 1 typerów
Asian Handicap (0)
Marica RJ (0), money back on draw
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Marica RJ - Perolas Negras według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, Fari Data (zajmujący pozycję 1661 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 4.0 zysku, stawiając 10 na Marica RJ (0), money back on draw (-250) w zakładzie Asian Handicap (0). Natomiast código promocional betclick (zajmujący pozycję 1780), typuje po kursie +184 na Draw (Home Draw Away) stawiając 6, by uzyskać profit w wysokości 11.04. Trzeci najskuteczniejszy typer pod względem profitu (1888 w tym sezonie), betano promo code gra o 24.32, stawiając 8 po kursie +304 na Perolas Negras w zakładzie Home Draw Away.

Fari Data
Ranking: 1661/1844
Zysk: -82.21
Asian Handicap (0)
-250 for Marica RJ (0), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 4.00
Fari Data
Ranking: 1661/1844
Zysk: -82.21
Over/Under 1.5
-208 for Over
10/10
Szacowany zysk 4.80
código promocional betclick
Ranking: 1780/1844
Zysk: -126.22
Home Draw Away
+184 for Draw
6/10
Szacowany zysk 11.04
betano promo code
Ranking: 1888/1844
Zysk: -190.56
Home Draw Away
+304 for Perolas Negras
8/10
Szacowany zysk 24.32
22bet codigo promocional
Ranking: 2000/1844
Zysk: -338.03
Home Draw Away
+184 for Draw
5/10
Szacowany zysk 9.20

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Marica RJ - Perolas Negras według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, Fari Data (z -10.73% yieldu) gra o 4.0 stawiając 10 na Marica RJ (0), money back on draw (-250) w zakładzie Asian Handicap (0). Jest też código promocional betclick z -11.2% yieldu. Jego typ po stawce 6 przewidujący rezultat Draw po kursie (+184) w zakładzie Home Draw Away. Przewidywany profit to 11.04. betano promo code (-16.39% yield) typuje po kursie +304 na Perolas Negras w zakładzie Home Draw Away. Stawia 8 co może dać 24.32 profitu w razie wygranej.

Fari Data
Ranking: 1163/1844
Yield: -10.73%
Asian Handicap (0)
-250 for Marica RJ (0), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 4.00
Fari Data
Ranking: 1163/1844
Yield: -10.73%
Over/Under 1.5
-208 for Over
10/10
Szacowany zysk 4.80
código promocional betclick
Ranking: 1189/1844
Yield: -11.2%
Home Draw Away
+184 for Draw
6/10
Szacowany zysk 11.04
betano promo code
Ranking: 1338/1844
Yield: -16.39%
Home Draw Away
+304 for Perolas Negras
8/10
Szacowany zysk 24.32
22bet codigo promocional
Ranking: 1580/1844
Yield: -28.87%
Home Draw Away
+184 for Draw
5/10
Szacowany zysk 9.20

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Marica RJ - Perolas Negras w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! Fari Data, ze wskaźnikiem ODI na poziomie 2.92 stawia 10 po kursach -250 na Marica RJ (0), money back on draw w zakładzie Asian Handicap (0). Taki typ może zapewnić 4.0 profitu. 22bet codigo promocional (ODI: -67.68) typuje aby zyskać 9.2 profitu, stawiając 5 na Draw (+184) w zakładzie Home Draw Away. Trzeci typer w ogólnym rankingu ODI: -83.93), betano promo code, wybrał Home Draw Away po stawce 8 przy kursach w wysokości +304 na Perolas Negras, potencjalny profit wynosi 24.32.

Fari Data
Ranking: 329/1844
ODI: 2.92
Asian Handicap (0)
-250 for Marica RJ (0), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 4.00
Fari Data
Ranking: 329/1844
ODI: 2.92
Over/Under 1.5
-208 for Over
10/10
Szacowany zysk 4.80
22bet codigo promocional
Ranking: 2010/1844
ODI: -67.68
Home Draw Away
+184 for Draw
5/10
Szacowany zysk 9.20
betano promo code
Ranking: 2043/1844
ODI: -83.93
Home Draw Away
+304 for Perolas Negras
8/10
Szacowany zysk 24.32
código promocional betclick
Ranking: 2065/1844
ODI: -103.24
Home Draw Away
+184 for Draw
6/10
Szacowany zysk 11.04

Obstaw najlepsze typy na Marica RJ - Perolas Negras według AI

Jaki wynik Marica RJ - Perolas Negras przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Marica RJ (0), money back on draw w zakładzie Asian Handicap (0), po kursie -250, przy stawce 10 od Fari Data. Typ na Draw (+184) w zakładzie Home Draw Away o stawce 6 od código promocional betclick to kolejny faworyt AI. Trzeci najbliższy wygranej zakład według algorytmu to Perolas Negras w zakładzie Home Draw Away, na który betano promo code stawia 8 po kursie +304.

Asian Handicap (0)
-250 for Marica RJ (0), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 4.00
Over/Under 1.5
-208 for Over
10/10
Szacowany zysk 4.80
Home Draw Away
+184 for Draw
6/10
Szacowany zysk 11.04
Home Draw Away
+304 for Perolas Negras
8/10
Szacowany zysk 24.32
Home Draw Away
+184 for Draw
5/10
Szacowany zysk 9.20

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Marica RJ kontra Perolas Negras. Najpopularniejszym typem z 67% głosów jest remis (po kursie +184). Wygrana Marica RJ (+110) zebrała 0% głosów. Zwycięstwo Perolas Negras (+304) wytypowało 33% użytkowników.

1 0%
X 67%
2 33%

Marica RJ vs Perolas Negras Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -250 na Marica RJ (0), money back on draw (Asian Handicap (0))
Typ 2:
Kurs bukmacherski -208 na Over (Over/Under 1.5)
Graj odpowiedzialnie