27.08.2026 09:00 Rwanda Super Cup 2026

Kiyovu Sport - Mukura Victory Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Kiyovu Sport kontra Mukura Victory odbędzie się o 09:00 dnia 27.08.2026.

Kiyovu Sport
Kiyovu Sport
Mukura Victory
Mukura Victory

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Kiyovu Sport vs Mukura Victory wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Draw Away" z typem na "Kiyovu Sport" po kursie -294, który wybrało 1 z 1 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Draw Away
Kiyovu Sport
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Kiyovu Sport - Mukura Victory według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, bieter1508 (zajmujący pozycję 121 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 3.4 zysku, stawiając 10 na Kiyovu Sport (-294) w zakładzie Home Draw Away.

bieter1508
bieter1508
Ranking: 121/1286
Zysk: 54.4
Home Draw Away
-294 for Kiyovu Sport
10/10
Szacowany zysk 3.40

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Kiyovu Sport - Mukura Victory według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, bieter1508 (z 3.32% yieldu) gra o 3.4 stawiając 10 na Kiyovu Sport (-294) w zakładzie Home Draw Away.

bieter1508
bieter1508
Ranking: 345/1286
Yield: 3.32%
Home Draw Away
-294 for Kiyovu Sport
10/10
Szacowany zysk 3.40

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Kiyovu Sport - Mukura Victory w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! bieter1508, ze wskaźnikiem ODI na poziomie -3.05 stawia 10 po kursach -294 na Kiyovu Sport w zakładzie Home Draw Away. Taki typ może zapewnić 3.4 profitu.

bieter1508
bieter1508
Ranking: 1190/1286
ODI: -3.05
Home Draw Away
-294 for Kiyovu Sport
10/10
Szacowany zysk 3.40

Obstaw najlepsze typy na Kiyovu Sport - Mukura Victory według AI

Jaki wynik Kiyovu Sport - Mukura Victory przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Kiyovu Sport w zakładzie Home Draw Away, po kursie -294, przy stawce 10 od bieter1508.

Home Draw Away
-294 for Kiyovu Sport
10/10
Szacowany zysk 3.40

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Kiyovu Sport kontra Mukura Victory. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana Kiyovu Sport (po kursie -294). Natomiast zwycięstwo Mukura Victory (-147) wskazało 0% typerów, a 0% wytypowało remis (-105).

1 100%
X 0%
2 0%

Kiyovu Sport vs Mukura Victory Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -294 na Kiyovu Sport (Home Draw Away)
Graj odpowiedzialnie