31.07.2026 05:30 Republic of Korea KBO 2026

Kiwoom Heroes - SSG Landers (Wyverns) Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Kiwoom Heroes kontra SSG Landers (Wyverns) odbędzie się o 05:30 dnia 31.07.2026.

Kiwoom Heroes
Kiwoom Heroes
SSG Landers (Wyverns)

Co obstawiać?

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Over/Under 9.5
Over
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Kiwoom Heroes - SSG Landers (Wyverns) według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, ALEXANDRIA (zajmujący pozycję 1667 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 13.3 zysku, stawiając 10 na Over (+133) w zakładzie Over/Under 9.5.

ALEXANDRIA
ALEXANDRIA
Ranking: 1667/2051
Zysk: -68.76
Over/Under 9.5
+133 for Over
10/10
Szacowany zysk 13.30

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Kiwoom Heroes - SSG Landers (Wyverns) według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, ALEXANDRIA (z -1.18% yieldu) gra o 13.3 stawiając 10 na Over (+133) w zakładzie Over/Under 9.5.

ALEXANDRIA
ALEXANDRIA
Ranking: 717/2051
Yield: -1.18%
Over/Under 9.5
+133 for Over
10/10
Szacowany zysk 13.30

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Kiwoom Heroes - SSG Landers (Wyverns) w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! ALEXANDRIA, ze wskaźnikiem ODI na poziomie -553.16 stawia 10 po kursach +133 na Over w zakładzie Over/Under 9.5. Taki typ może zapewnić 13.3 profitu.

ALEXANDRIA
ALEXANDRIA
Ranking: 2241/2051
ODI: -553.16
Over/Under 9.5
+133 for Over
10/10
Szacowany zysk 13.30

Obstaw najlepsze typy na Kiwoom Heroes - SSG Landers (Wyverns) według AI

Jaki wynik Kiwoom Heroes - SSG Landers (Wyverns) przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Over w zakładzie Over/Under 9.5, po kursie +133, przy stawce 10 od ALEXANDRIA.

Over/Under 9.5
+133 for Over
10/10
Szacowany zysk 13.30

Kiwoom Heroes vs SSG Landers (Wyverns) Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski +133 na Over (Over/Under 9.5)
Graj odpowiedzialnie