30.06.2026 12:00 Norway National League U19 2026

Jerv U19 - Randesund U19 Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Jerv U19 kontra Randesund U19 odbędzie się o 12:00 dnia 30.06.2026.

Jerv U19
Randesund U19

Co obstawiać?

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Draw Away
Draw
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Jerv U19 - Randesund U19 według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, kafas (zajmujący pozycję 1877 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 19.76 zysku, stawiając 8 na Draw (+247) w zakładzie Home Draw Away.

kafas
kafas
Ranking: 1877/1762
Zysk: -241.34
Home Draw Away
+247 for Draw
8/10
Szacowany zysk 19.76

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Jerv U19 - Randesund U19 według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, kafas (z -11.02% yieldu) gra o 19.76 stawiając 8 na Draw (+247) w zakładzie Home Draw Away.

kafas
kafas
Ranking: 1106/1762
Yield: -11.02%
Home Draw Away
+247 for Draw
8/10
Szacowany zysk 19.76

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Jerv U19 - Randesund U19 w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! kafas, ze wskaźnikiem ODI na poziomie -12.6 stawia 8 po kursach +247 na Draw w zakładzie Home Draw Away. Taki typ może zapewnić 19.76 profitu.

kafas
kafas
Ranking: 1803/1762
ODI: -12.6
Home Draw Away
+247 for Draw
8/10
Szacowany zysk 19.76

Obstaw najlepsze typy na Jerv U19 - Randesund U19 według AI

Jaki wynik Jerv U19 - Randesund U19 przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Draw w zakładzie Home Draw Away, po kursie +247, przy stawce 8 od kafas.

Home Draw Away
+247 for Draw
8/10
Szacowany zysk 19.76

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Jerv U19 kontra Randesund U19. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest remis (po kursie +247). Wygrana Jerv U19 (-200) zebrała 0% głosów. Zwycięstwo Randesund U19 (-154) wytypowało 0% użytkowników.

1 0%
X 100%
2 0%

Jerv U19 vs Randesund U19 Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski +247 na Draw (Home Draw Away)
Graj odpowiedzialnie