02.08.2026 07:25 Poland ATP Challenger Grodzisk Mazowiecki 2026

Ilya Ivashka - Melvin Kumar Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Ilya Ivashka kontra Melvin Kumar odbędzie się o 07:25 dnia 02.08.2026.

Ilya Ivashka
Melvin Kumar

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Ilya Ivashka vs Melvin Kumar wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Away" z typem na "Ilya Ivashka" po kursie -3333, który wybrało 2 z 2 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Away
Ilya Ivashka
100%
2 z 2 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Ilya Ivashka - Melvin Kumar według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, Betking03😊 (zajmujący pozycję 204 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 0.3 zysku, stawiając 10 na Ilya Ivashka (-3333) w zakładzie Home Away. Natomiast giannhs68 (zajmujący pozycję 268), typuje po kursie -3333 na Ilya Ivashka (Home Away) stawiając 10, by uzyskać profit w wysokości 0.3.

Betking03😊
Ranking: 204/600
Zysk: 5.67
Home Away
-3333 for Ilya Ivashka
10/10
Szacowany zysk 0.30
giannhs68
giannhs68
Ranking: 268/600
Zysk: 0.0
Home Away
-3333 for Ilya Ivashka
10/10
Szacowany zysk 0.30

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Ilya Ivashka - Melvin Kumar według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, Betking03😊 (z 10.31% yieldu) gra o 0.3 stawiając 10 na Ilya Ivashka (-3333) w zakładzie Home Away. Jest też giannhs68 z 0.0% yieldu. Jego typ po stawce 10 przewidujący rezultat Ilya Ivashka po kursie (-3333) w zakładzie Home Away. Przewidywany profit to 0.3.

Betking03😊
Ranking: 172/600
Yield: 10.31%
Home Away
-3333 for Ilya Ivashka
10/10
Szacowany zysk 0.30
giannhs68
giannhs68
Ranking: 268/600
Yield: 0.0%
Home Away
-3333 for Ilya Ivashka
10/10
Szacowany zysk 0.30

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Ilya Ivashka - Melvin Kumar w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! Betking03😊, ze wskaźnikiem ODI na poziomie 0.08 stawia 10 po kursach -3333 na Ilya Ivashka w zakładzie Home Away. Taki typ może zapewnić 0.3 profitu. giannhs68 (ODI: -0.09) typuje aby zyskać 0.3 profitu, stawiając 10 na Ilya Ivashka (-3333) w zakładzie Home Away.

Betking03😊
Ranking: 201/600
ODI: 0.08
Home Away
-3333 for Ilya Ivashka
10/10
Szacowany zysk 0.30
giannhs68
giannhs68
Ranking: 342/600
ODI: -0.09
Home Away
-3333 for Ilya Ivashka
10/10
Szacowany zysk 0.30

Obstaw najlepsze typy na Ilya Ivashka - Melvin Kumar według AI

Jaki wynik Ilya Ivashka - Melvin Kumar przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Ilya Ivashka w zakładzie Home Away, po kursie -3333, przy stawce 10 od Betking03😊. Typ na Ilya Ivashka (-3333) w zakładzie Home Away o stawce 10 od giannhs68 to kolejny faworyt AI.

Home Away
-3333 for Ilya Ivashka
10/10
Szacowany zysk 0.30
Home Away
-3333 for Ilya Ivashka
10/10
Szacowany zysk 0.30

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Ilya Ivashka kontra Melvin Kumar. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana Ilya Ivashka (po kursie -3333). Natomiast zwycięstwo Melvin Kumar (+2375) wskazało 0% typerów.

1 100%
2 0%

Ilya Ivashka vs Melvin Kumar Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -3333 na Ilya Ivashka (Home Away)
Graj odpowiedzialnie