Wydarzenie w trakcie
30.07.2026 10:40 Romania WTA 125K Targu Mures 2026

Ibragimova Alevtina - Lucia Bronzetti Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Ibragimova Alevtina kontra Lucia Bronzetti odbędzie się o 10:40 dnia 30.07.2026.

Ibragimova Alevtina
Lucia Bronzetti

Co obstawiać?

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Over/Under 21.5
Under
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Ibragimova Alevtina - Lucia Bronzetti według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, Zubr (zajmujący pozycję 2037 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 8.6 zysku, stawiając 10 na Under (-116) w zakładzie Over/Under 21.5.

Zubr
Zubr
Ranking: 2037/2046
Zysk: -273.85
Over/Under 21.5
-116 for Under
10/10
Szacowany zysk 8.60

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Ibragimova Alevtina - Lucia Bronzetti według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, Zubr (z -2.14% yieldu) gra o 8.6 stawiając 10 na Under (-116) w zakładzie Over/Under 21.5.

Zubr
Zubr
Ranking: 740/2046
Yield: -2.14%
Over/Under 21.5
-116 for Under
10/10
Szacowany zysk 8.60

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Ibragimova Alevtina - Lucia Bronzetti w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! Zubr, ze wskaźnikiem ODI na poziomie 75.18 stawia 10 po kursach -116 na Under w zakładzie Over/Under 21.5. Taki typ może zapewnić 8.6 profitu.

Zubr
Zubr
Ranking: 76/2046
ODI: 75.18
Over/Under 21.5
-116 for Under
10/10
Szacowany zysk 8.60

Obstaw najlepsze typy na Ibragimova Alevtina - Lucia Bronzetti według AI

Jaki wynik Ibragimova Alevtina - Lucia Bronzetti przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Under w zakładzie Over/Under 21.5, po kursie -116, przy stawce 10 od Zubr.

Over/Under 21.5
-116 for Under
10/10
Szacowany zysk 8.60

Ibragimova Alevtina vs Lucia Bronzetti Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -116 na Under (Over/Under 21.5)
Graj odpowiedzialnie