04.07.2026 10:00 World Friendly Club Matches 2026 (Possible Format Change)

Halifax Town - Sheffield United Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Halifax Town kontra Sheffield United odbędzie się o 10:00 dnia 04.07.2026.

Halifax Town
Halifax Town
Sheffield United FC
Sheffield United

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Halifax Town vs Sheffield United wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Draw Away" z typem na "Sheffield United" po kursie -227, który wybrało 2 z 2 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Over/Under 3
Over
50%
1 z 2 typerów
Home Draw Away
Sheffield United
100%
2 z 2 typerów
Over/Under 2.5
Over
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Halifax Town - Sheffield United według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, code promo 1x bet (zajmujący pozycję 1837 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 3.08 zysku, stawiając 7 na Sheffield United (-227) w zakładzie Home Draw Away. Natomiast AandN (zajmujący pozycję 1996), typuje po kursie -227 na Sheffield United (Home Draw Away) stawiając 10, by uzyskać profit w wysokości 4.4. Trzeci najskuteczniejszy typer pod względem profitu (2006 w tym sezonie), Ulsrud gra o 11.4, stawiając 10 po kursie +114 na Over w zakładzie Over/Under 1.5, 1st Half.

code promo 1x bet
Ranking: 1837/1842
Zysk: -157.49
Home Draw Away
-227 for Sheffield United
7/10
Szacowany zysk 3.08
AandN
Ranking: 1996/1842
Zysk: -331.67
Home Draw Away
-227 for Sheffield United
10/10
Szacowany zysk 4.40
Ulsrud
Ulsrud
Ranking: 2006/1842
Zysk: -348.99
Over/Under 1.5, 1st Half
+114 for Over
10/10
Szacowany zysk 11.40
Wilhelmine
Wilhelmine
Ranking: 2079/1842
Zysk: -1126.48
Over/Under 2.5
-200 for Over
10/10
Szacowany zysk 5.00
Over/Under 3
-130 for Over
10/10
Szacowany zysk 7.70
1 2

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Halifax Town - Sheffield United według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, Ulsrud (z -3.51% yieldu) gra o 11.4 stawiając 10 na Over (+114) w zakładzie Over/Under 1.5, 1st Half. Jest też Wilhelmine z -4.95% yieldu. Jego typ po stawce 10 przewidujący rezultat Over po kursie (-200) w zakładzie Over/Under 2.5. Przewidywany profit to 5.0. AandN (-7.8% yield) typuje po kursie -227 na Sheffield United w zakładzie Home Draw Away. Stawia 10 co może dać 4.4 profitu w razie wygranej.

Ulsrud
Ulsrud
Ranking: 844/1842
Yield: -3.51%
Over/Under 1.5, 1st Half
+114 for Over
10/10
Szacowany zysk 11.40
Wilhelmine
Wilhelmine
Ranking: 913/1842
Yield: -4.95%
Over/Under 2.5
-200 for Over
10/10
Szacowany zysk 5.00
AandN
Ranking: 1040/1842
Yield: -7.8%
Home Draw Away
-227 for Sheffield United
10/10
Szacowany zysk 4.40
code promo 1x bet
Ranking: 1264/1842
Yield: -13.89%
Home Draw Away
-227 for Sheffield United
7/10
Szacowany zysk 3.08
Over/Under 3
-130 for Over
10/10
Szacowany zysk 7.70
1 2

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Halifax Town - Sheffield United w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! Ulsrud, ze wskaźnikiem ODI na poziomie -12.85 stawia 10 po kursach +114 na Over w zakładzie Over/Under 1.5, 1st Half. Taki typ może zapewnić 11.4 profitu. AandN (ODI: -12.95) typuje aby zyskać 4.4 profitu, stawiając 10 na Sheffield United (-227) w zakładzie Home Draw Away. Trzeci typer w ogólnym rankingu ODI: -103.23), code promo 1x bet, wybrał Home Draw Away po stawce 7 przy kursach w wysokości -227 na Sheffield United, potencjalny profit wynosi 3.08.

Ulsrud
Ulsrud
Ranking: 1877/1842
ODI: -12.85
Over/Under 1.5, 1st Half
+114 for Over
10/10
Szacowany zysk 11.40
AandN
Ranking: 1879/1842
ODI: -12.95
Home Draw Away
-227 for Sheffield United
10/10
Szacowany zysk 4.40
code promo 1x bet
Ranking: 2064/1842
ODI: -103.23
Home Draw Away
-227 for Sheffield United
7/10
Szacowany zysk 3.08
Wilhelmine
Wilhelmine
Ranking: 2079/1842
ODI: -207.09
Over/Under 2.5
-200 for Over
10/10
Szacowany zysk 5.00
Over/Under 3
-130 for Over
10/10
Szacowany zysk 7.70
1 2

Obstaw najlepsze typy na Halifax Town - Sheffield United według AI

Jaki wynik Halifax Town - Sheffield United przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Sheffield United w zakładzie Home Draw Away, po kursie -227, przy stawce 7 od code promo 1x bet. Typ na Sheffield United (-227) w zakładzie Home Draw Away o stawce 10 od AandN to kolejny faworyt AI. Trzeci najbliższy wygranej zakład według algorytmu to Over w zakładzie Over/Under 1.5, 1st Half, na który Ulsrud stawia 10 po kursie +114.

Home Draw Away
-227 for Sheffield United
7/10
Szacowany zysk 3.08
Home Draw Away
-227 for Sheffield United
10/10
Szacowany zysk 4.40
Over/Under 1.5, 1st Half
+114 for Over
10/10
Szacowany zysk 11.40
Over/Under 2.5
-200 for Over
10/10
Szacowany zysk 5.00
Over/Under 3
-130 for Over
10/10
Szacowany zysk 7.70
1 2

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Halifax Town kontra Sheffield United. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana Sheffield United (po kursie -227). Zwycięstwo drużyny Halifax Town (+475) zebrało 0% głosów, przy 0% głosów na remis (+352).

1 0%
X 0%
2 100%

Halifax Town vs Sheffield United Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -227 na Sheffield United (Home Draw Away)
Typ 2:
Kurs bukmacherski +114 na Over (Over/Under 1.5, 1st Half)
Graj odpowiedzialnie