27.07.2026 21:00 Mexico ATP Los Cabos 2026

Gabriel Diallo - Tristan Boyer Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Gabriel Diallo kontra Tristan Boyer odbędzie się o 21:00 dnia 27.07.2026.

Gabriel Diallo
Tristan Boyer

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Gabriel Diallo vs Tristan Boyer wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Away" z typem na "Gabriel Diallo" po kursie -169, który wybrało 1 z 1 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Away
Gabriel Diallo
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Gabriel Diallo - Tristan Boyer według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, laminx089 (zajmujący pozycję 1095 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 5.9 zysku, stawiając 10 na Gabriel Diallo (-169) w zakładzie Home Away.

laminx089
Ranking: 1095/2009
Zysk: -11.64
Home Away
-169 for Gabriel Diallo
10/10
Szacowany zysk 5.90

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Gabriel Diallo - Tristan Boyer według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, laminx089 (z -0.9% yieldu) gra o 5.9 stawiając 10 na Gabriel Diallo (-169) w zakładzie Home Away.

laminx089
Ranking: 684/2009
Yield: -0.9%
Home Away
-169 for Gabriel Diallo
10/10
Szacowany zysk 5.90

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Gabriel Diallo - Tristan Boyer w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! laminx089, ze wskaźnikiem ODI na poziomie -2.41 stawia 10 po kursach -169 na Gabriel Diallo w zakładzie Home Away. Taki typ może zapewnić 5.9 profitu.

laminx089
Ranking: 1821/2009
ODI: -2.41
Home Away
-169 for Gabriel Diallo
10/10
Szacowany zysk 5.90

Obstaw najlepsze typy na Gabriel Diallo - Tristan Boyer według AI

Jaki wynik Gabriel Diallo - Tristan Boyer przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Gabriel Diallo w zakładzie Home Away, po kursie -169, przy stawce 10 od laminx089.

Home Away
-169 for Gabriel Diallo
10/10
Szacowany zysk 5.90

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Gabriel Diallo kontra Tristan Boyer. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana Gabriel Diallo (po kursie -169). Natomiast zwycięstwo Tristan Boyer (+152) wskazało 0% typerów.

1 100%
2 0%

Gabriel Diallo vs Tristan Boyer Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -169 na Gabriel Diallo (Home Away)
Graj odpowiedzialnie