20.10.2026 14:45 • England • League Two 2026/2027

Exeter City - Crewe Alexandra Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Exeter City kontra Crewe Alexandra odbędzie się o 14:45 dnia 20.10.2026.

Exeter City FC
Exeter City
—
Crewe Alexandra
Crewe Alexandra

Co obstawiać?

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Over/Under 2.5
Under
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Exeter City - Crewe Alexandra według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, ivan4v (zajmujący pozycję 1597 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 6.9 zysku, stawiając 10 na Under (-145) w zakładzie Over/Under 2.5.

ivan4v
ivan4v
Ranking: 1597/1910
Zysk: -137.62
Over/Under 2.5
-145 for Under
10/10
Szacowany zysk 6.90

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Exeter City - Crewe Alexandra według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, ivan4v (z -1.5% yieldu) gra o 6.9 stawiając 10 na Under (-145) w zakładzie Over/Under 2.5.

ivan4v
ivan4v
Ranking: 720/1910
Yield: -1.5%
Over/Under 2.5
-145 for Under
10/10
Szacowany zysk 6.90

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Exeter City - Crewe Alexandra w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! ivan4v, ze wskaźnikiem ODI na poziomie -11.54 stawia 10 po kursach -145 na Under w zakładzie Over/Under 2.5. Taki typ może zapewnić 6.9 profitu.

ivan4v
ivan4v
Ranking: 1773/1910
ODI: -11.54
Over/Under 2.5
-145 for Under
10/10
Szacowany zysk 6.90

Obstaw najlepsze typy na Exeter City - Crewe Alexandra według AI

Jaki wynik Exeter City - Crewe Alexandra przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Under w zakładzie Over/Under 2.5, po kursie -145, przy stawce 10 od ivan4v.

Over/Under 2.5
-145 for Under
10/10
Szacowany zysk 6.90

Exeter City vs Crewe Alexandra Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -145 na Under (Over/Under 2.5)
Graj odpowiedzialnie